Boskovice podlehly po těžkém boji Prostějovu

29.11.2014 | Stanislav Scheiner

Ani dnes se staršímu dorostu Boskovic nepodařilo získat alespoň bod za remízu a před závěrem základní části jsou dorostenci stále na nule. Avšak hra Boskovic vůbec nebyla špatná - hrál se vyrovnaný hokej se spoustou šancí na obou stranách. Starší dorost nejprve prohrával do 30. minuty pouze o jeden gól a pak držel 10 minut nerozhodný stav 1:1. Ten však nevydržel po špatném vstupu Boskovic do třetí třetiny, kdy 28 vteřin po prvním buly závěrečné třetiny znovu Jestřábi odskočili na rozdíl jedné branky. Domácí už pak v závěru utkání neměli příliš mnoho sil a inkasovali ještě jeden gól a prohráli tak slibně rozehraný zápas...