Boskovice zahají skupinu "E" o udržení na ledě Warrioru

30.11.2014 | Stanislav Scheiner

Boskovice se 127 inkasovanými a 27 vstřelenými brankami zahájí část o udržení 5. prosince s Warriorem Brno. Část o udržení má 20 kol. Starší dorost se utká čtyřkolově každý s každým - dvakrát doma a dvakrát venku. První zápas na domácím ledě v části o udržení odehraje starší dorost podle rozpisu soutěže 7. 12. s Šumperkem. Na Boskovice čekají ve skupině "E" tyto týmy: Warrior Brno (30 bodů), Frýdek-Místek (27 b.), Šumperk (25 b.), Karviná (13 b.) a Valašské Meziříčí (10 bodů). Soutěž pro Boskovice skončí v pátek 13. 3. 2015 - poslední zápas v části o udržení sehrají Boskovice na domácím ledě opět s Šumperkem.

Podle rozpisu soutěže rozehrají Boskovice svou skupinu o udržení jakožto 10. tým základní části s družstvem, které se po základní části umístilo na 5. místě, což je Warrior Brno. Pro starší dorost tak vstup do části o udržení nebude vůbec lehký. Warrior Brno se nedostal do nadstavbové části jen o bod na úkor Prostějova. Do základní části si Warrior přenese 30 bodů.