Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Boskovice zahají skupinu "E" o udržení na ledě Warrioru

30.11.2014 | Stanislav Scheiner

Boskovice se 127 inkasovanými a 27 vstřelenými brankami zahájí část o udržení 5. prosince s Warriorem Brno. Část o udržení má 20 kol. Starší dorost se utká čtyřkolově každý s každým - dvakrát doma a dvakrát venku. První zápas na domácím ledě v části o udržení odehraje starší dorost podle rozpisu soutěže 7. 12. s Šumperkem. Na Boskovice čekají ve skupině "E" tyto týmy: Warrior Brno (30 bodů), Frýdek-Místek (27 b.), Šumperk (25 b.), Karviná (13 b.) a Valašské Meziříčí (10 bodů). Soutěž pro Boskovice skončí v pátek 13. 3. 2015 - poslední zápas v části o udržení sehrají Boskovice na domácím ledě opět s Šumperkem.

Podle rozpisu soutěže rozehrají Boskovice svou skupinu o udržení jakožto 10. tým základní části s družstvem, které se po základní části umístilo na 5. místě, což je Warrior Brno. Pro starší dorost tak vstup do části o udržení nebude vůbec lehký. Warrior Brno se nedostal do nadstavbové části jen o bod na úkor Prostějova. Do základní části si Warrior přenese 30 bodů.

 
Aktuální články
Bruslení s HC Boskovice

Bruslení s HC Boskovice - rybník

 
TÝDEN HOKEJE akce s názvem „Pojď hrát hokej“.

Již po druhé v tomto roce proběhla na zimním stadionu v Boskovicích akce s příznačným názvem „Pojď hrát hokej“....

 
Program příměstského tábora HC Boskovice -2018

Program příměstského tábora HC Boskovice -2018

 
LETNÍ HOKEJOVÝ KEMP 2018
 
Ambica extraliga juniorů
 
Rozpis utkání in-line
 
Začíná sezóna in-line 2018
 
Hokejový turnaj o POHÁR MĚSTA BLANSKA
 
Exhibiční hokejové utkání na Olympijském festivalu v Brně
 
POJĎ HRÁT HOKEJ
 
Aktuální zápasy
 
HC Boskovice - kontakt: hc.boskovice@seznam.cz RSS