Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přerov ovládl základní část a bude bojovat o postup

30.11.2014 | Stanislav Scheiner

Hráči Přerova suverénně ovládli se 115 vstřelenými a 38 obdrženými brankami základní část Ligy staršího dorostu a budou bojovat o účast v RAKO extralize. Přerov prohrál pouze s Hodonínem 2:4 a dnes s Prostějovem 3:4 po samostatných nájezdech. Zubři však musí svou suverenitu nadále potvrzovat, do play-off se totiž body nepřenáší a všechny týmy startují s nulou. 

Nadstavbová část o postup se hraje čtyřkolově každý s každým dvakrát doma a dvakrát venku (20 kol). Nadstavbové části se zúčastní dva týmy ze skupiny Střed, které se umístili po základní části na 1. - 4. místě. Týmy jsou rozděleny podle územního principu. Nadstavbové části ve skupině "B" (skupina Střed a Východ) se tedy ze skupiny Střed zúčastní 3. Třebíč a 4. Žďár nad Sázavou. Skupiny "B" nadstavbové části ze zúčastní tyto týmy: Třebíč, Žďár nad Sázavou, Přerov, Hodonín, Opava a Prostějov. Nadstavbová část začíná a končí stejně jako část o udržení - tedy 5. 12. 2014 a 13. 3. 2015

 
Aktuální zápasy
 
HC Boskovice - kontakt: hc.boskovice@seznam.cz RSS