Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PRVNÍ VÝHRA V SEZONĚ 2014/2015!!!

12.12.2014 | Stanislav Scheiner

Starší dorost vyhrál nad Šumperkem 3:2 po samostatných nájezdech a v sezoně 2014/2015 má první vítězství. Hrdinou utkání se stal Jiří Šmahel, který se podílel na všech gólech svého týmu, u prvního gólu asistoval, druhý sám vstřelil a proměnil dokonce dva samostatné nájezdy. První vítězný gól týmu HC Boskovice si právem připsal právě Jiří Šmahel. Boskovice natáhly svou bodovou šňůru již na dva zápasy, na předposlední Valašské Meziříčí však ztrátu nesmazaly. Starší dorost Valašského Meziříčí totiž vyhrál nad Frýdkem 7:4 a má již 13 bodů a navíc jedno utkání s Karvinou k dobru, které bylo odloženo. Boskovice tak ztrácí se svými třemi body na Valašské Meziříčí deset bodů. Přijďte v neděli v 17 hodin podpořit na zimní stadion naše hráče v honbě za další výhrou. Na domácí led do Boskovic zavítá Karviná.

 
Aktuální články
Seminář pro rodiče a trenéry

Brno - 11. října 2018, 17:15–19:15 hodSeminář je zdarma a pro rodiče bez nutnosti registrace.Univerzitní kampus MU Brno-Bohunice, budova...

 
TÝDEN HOKEJE akce s názvem „Pojď hrát hokej“.

Již po druhé v tomto roce proběhla na zimním stadionu v Boskovicích akce s příznačným názvem „Pojď hrát hokej“....

 
Program příměstského tábora HC Boskovice -2018

Program příměstského tábora HC Boskovice -2018

 
LETNÍ HOKEJOVÝ KEMP 2018
 
Ambica extraliga juniorů
 
Rozpis utkání in-line
 
Začíná sezóna in-line 2018
 
Hokejový turnaj o POHÁR MĚSTA BLANSKA
 
Exhibiční hokejové utkání na Olympijském festivalu v Brně
 
POJĎ HRÁT HOKEJ
 
Aktuální zápasy
 
HC Boskovice - kontakt: hc.boskovice@seznam.cz RSS