Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PRVNÍ VÝHRA V SEZONĚ 2014/2015!!!

12.12.2014 | Stanislav Scheiner

Starší dorost vyhrál nad Šumperkem 3:2 po samostatných nájezdech a v sezoně 2014/2015 má první vítězství. Hrdinou utkání se stal Jiří Šmahel, který se podílel na všech gólech svého týmu, u prvního gólu asistoval, druhý sám vstřelil a proměnil dokonce dva samostatné nájezdy. První vítězný gól týmu HC Boskovice si právem připsal právě Jiří Šmahel. Boskovice natáhly svou bodovou šňůru již na dva zápasy, na předposlední Valašské Meziříčí však ztrátu nesmazaly. Starší dorost Valašského Meziříčí totiž vyhrál nad Frýdkem 7:4 a má již 13 bodů a navíc jedno utkání s Karvinou k dobru, které bylo odloženo. Boskovice tak ztrácí se svými třemi body na Valašské Meziříčí deset bodů. Přijďte v neděli v 17 hodin podpořit na zimní stadion naše hráče v honbě za další výhrou. Na domácí led do Boskovic zavítá Karviná.

 
Aktuální články
Týden hokeje : Pojď hrát hokej ...

Náborová akce sobota 26.1.2019 .

 
Týden hokeje : Pojď hrát hokej...

Tak se na vás a vaše ratolesti budeme opět těšit v SOBOTU 26. 1. 2019 od 9:45. Děti si vyzkouší jaké je to být v kůži hokejisty a také...

 
BOSKOVICE X KANADA

Už příští týden u nás v Boskovicích. Přijďte podpořit naše hráče a zažít neopakovatelnou atmosféru!!

 
Bruslení s HC Boskovice
 
TÝDEN HOKEJE akce s názvem „Pojď hrát hokej“.
 
Program příměstského tábora HC Boskovice -2018
 
LETNÍ HOKEJOVÝ KEMP 2018
 
Ambica extraliga juniorů
 
Rozpis utkání in-line
 
Začíná sezóna in-line 2018
 
Aktuální zápasy
 
HC Boskovice - kontakt: hc.boskovice@seznam.cz RSS