PRVNÍ VÝHRA V SEZONĚ 2014/2015!!!

12.12.2014 | Stanislav Scheiner

Starší dorost vyhrál nad Šumperkem 3:2 po samostatných nájezdech a v sezoně 2014/2015 má první vítězství. Hrdinou utkání se stal Jiří Šmahel, který se podílel na všech gólech svého týmu, u prvního gólu asistoval, druhý sám vstřelil a proměnil dokonce dva samostatné nájezdy. První vítězný gól týmu HC Boskovice si právem připsal právě Jiří Šmahel. Boskovice natáhly svou bodovou šňůru již na dva zápasy, na předposlední Valašské Meziříčí však ztrátu nesmazaly. Starší dorost Valašského Meziříčí totiž vyhrál nad Frýdkem 7:4 a má již 13 bodů a navíc jedno utkání s Karvinou k dobru, které bylo odloženo. Boskovice tak ztrácí se svými třemi body na Valašské Meziříčí deset bodů. Přijďte v neděli v 17 hodin podpořit na zimní stadion naše hráče v honbě za další výhrou. Na domácí led do Boskovic zavítá Karviná.