Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PRVNÍ VÝHRA ZA TŘI BODY!!!!!!! Boskovice rozdrtily Šumperk 7:0

16.01.2015 | Stanislav Scheiner

Skvělé zákroky Miroslava Nečase, tudíž zasloužená první nula v sezoně 14/15, dvě využité přesilovky, gól z trestného střílení, gól ve vlastním oslabení, obětavé zákroky hráčů Boskovic v brankovišti - všechny tyto okolnosti způsobily, že Boskovice vyhrály po přesvědčivém výkonu a pěkné předvedené hře 7:0. Kdybychom měli vyhlásit nejlepší hráče utkání, byli by minimálně tři: především Michal Hejduk, který jednak perfektně bránil a ještě vstřelil 1 gól a na další přihrál. Dále pak Denis Pospíšil (1 gól + proměněné trestné střílení, 2 asistence), nesmíme zapomenout také na Jiřího Šmahela (nádherná střela do pravého rohu branky hostí ve vlastním oslabení). Po třetím gólu už si starší dorost Boskovic určoval tempo hry, Šumperk se již na žádnou větší útočnou akci nezmohl. Diváci skandovali "10" - toto přání se sice nenaplnilo, nebýt některých promarněných šancí, které mohly skončit gólem, ale i výhra 7:0 velmi potěší. Nutno vyzdvihnout především týmový výkon, po kterém si Boskovice zcela právem připisují další body do tabulky, tentokrát za první tříbodovou výhru, celkem má starší dorost v tabulce už šest bodů.

 
Aktuální články
Seminář pro rodiče a trenéry

Brno - 11. října 2018, 17:15–19:15 hodSeminář je zdarma a pro rodiče bez nutnosti registrace.Univerzitní kampus MU Brno-Bohunice, budova...

 
TÝDEN HOKEJE akce s názvem „Pojď hrát hokej“.

Již po druhé v tomto roce proběhla na zimním stadionu v Boskovicích akce s příznačným názvem „Pojď hrát hokej“....

 
Program příměstského tábora HC Boskovice -2018

Program příměstského tábora HC Boskovice -2018

 
LETNÍ HOKEJOVÝ KEMP 2018
 
Ambica extraliga juniorů
 
Rozpis utkání in-line
 
Začíná sezóna in-line 2018
 
Hokejový turnaj o POHÁR MĚSTA BLANSKA
 
Exhibiční hokejové utkání na Olympijském festivalu v Brně
 
POJĎ HRÁT HOKEJ
 
Aktuální zápasy
 
HC Boskovice - kontakt: hc.boskovice@seznam.cz RSS