PRVNÍ VÝHRA ZA TŘI BODY!!!!!!! Boskovice rozdrtily Šumperk 7:0

16.01.2015 | Stanislav Scheiner

Skvělé zákroky Miroslava Nečase, tudíž zasloužená první nula v sezoně 14/15, dvě využité přesilovky, gól z trestného střílení, gól ve vlastním oslabení, obětavé zákroky hráčů Boskovic v brankovišti - všechny tyto okolnosti způsobily, že Boskovice vyhrály po přesvědčivém výkonu a pěkné předvedené hře 7:0. Kdybychom měli vyhlásit nejlepší hráče utkání, byli by minimálně tři: především Michal Hejduk, který jednak perfektně bránil a ještě vstřelil 1 gól a na další přihrál. Dále pak Denis Pospíšil (1 gól + proměněné trestné střílení, 2 asistence), nesmíme zapomenout také na Jiřího Šmahela (nádherná střela do pravého rohu branky hostí ve vlastním oslabení). Po třetím gólu už si starší dorost Boskovic určoval tempo hry, Šumperk se již na žádnou větší útočnou akci nezmohl. Diváci skandovali "10" - toto přání se sice nenaplnilo, nebýt některých promarněných šancí, které mohly skončit gólem, ale i výhra 7:0 velmi potěší. Nutno vyzdvihnout především týmový výkon, po kterém si Boskovice zcela právem připisují další body do tabulky, tentokrát za první tříbodovou výhru, celkem má starší dorost v tabulce už šest bodů.