Boskovice nezvládly dohrávku 14. kola

18.02.2015 | Stanislav Scheiner

Starší dorost bez nemocného střelce JIŘÍHO ŠMAHELA prohrál s Karvinou 3:7 a naděje, že se v Boskovicích bude hrát i příští rok Liga staršího dorostu se vzdaluje. Do konce letošní sezony zbývá už jen 7 zápasů, dorost s devíti body ztrácí na Valašské Meziříčí už 13 bodů. Následující série venkovních zápasů bude velmi důležitá, již v neděli hrají Boskovice na ledě právě předposledního Valašského Meziříčí, dohrávka 9. kola se uskuteční o jarních prázdninách - ve středu 25. 2. na zimním stadionu v Karviné. V nejbližším domácím zápase vyzvou Boskovice v pátek 27. 2. Frýdek-Místek.