Boskovice oplatily Frýdku-Místku hořkou porážku z posledního vzájemného domácího utkání

27.02.2015 | Stanislav Scheiner

V Boskovicích se konala "repríza" posledního vzájemného utkání mezi domácím starším dorostem a hostujícím Frýdkem-Místkem. Tentokrát si ale oba kluby vyměnily role. Boskovice vedly už 3:0, ale Frýdek nic nevzdal a bojovným výkonem srovnal na 3:3 a dokonce obrátil skóre ve svůj prospěch na 4:3. Domácí ale rychle srovnali, gólem na 4:4 se blýskl Niklas Külzer. Zdálo se, že po vyrovnaném utkání rozhodnou o vítězi samostatné nájezdy, jenže domácí Dominik Vyskočil se prokličkoval mezi hostujícími obránci, následně obehrál i brankáře Ondřeje Zimmermanna a na desetiny přesně vteřinu před koncem v čase 59:59 zavěsil pod víko a nastala euforie domácích. A bylo proč se radovat - Boskovice totiž oplatily stejným způsobem Frýdku porážku z posledního vzájemného utkání na domácím ledě 9. ledna, kdy Frýdek taktéž rozhodl o svém vítězství 5:4 vteřinu před koncem.
Boskovice po dnešním utkání pokořily desetibodovou hranici - v tabulce mají po dnešním tříbodovém vítězství už 12 bodů. V konečném zúčtování to ale už nic nemění, Boskovice se v Lize staršího dorostu neudržely a pro příští sezonu sestupují do spojené Krajské ligy dorostu Jižní Moravy, Vysočiny, Zlína a Moravskoslezského kraje.