Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Boskovice oplatily Frýdku-Místku hořkou porážku z posledního vzájemného domácího utkání

27.02.2015 | Stanislav Scheiner

V Boskovicích se konala "repríza" posledního vzájemného utkání mezi domácím starším dorostem a hostujícím Frýdkem-Místkem. Tentokrát si ale oba kluby vyměnily role. Boskovice vedly už 3:0, ale Frýdek nic nevzdal a bojovným výkonem srovnal na 3:3 a dokonce obrátil skóre ve svůj prospěch na 4:3. Domácí ale rychle srovnali, gólem na 4:4 se blýskl Niklas Külzer. Zdálo se, že po vyrovnaném utkání rozhodnou o vítězi samostatné nájezdy, jenže domácí Dominik Vyskočil se prokličkoval mezi hostujícími obránci, následně obehrál i brankáře Ondřeje Zimmermanna a na desetiny přesně vteřinu před koncem v čase 59:59 zavěsil pod víko a nastala euforie domácích. A bylo proč se radovat - Boskovice totiž oplatily stejným způsobem Frýdku porážku z posledního vzájemného utkání na domácím ledě 9. ledna, kdy Frýdek taktéž rozhodl o svém vítězství 5:4 vteřinu před koncem.
Boskovice po dnešním utkání pokořily desetibodovou hranici - v tabulce mají po dnešním tříbodovém vítězství už 12 bodů. V konečném zúčtování to ale už nic nemění, Boskovice se v Lize staršího dorostu neudržely a pro příští sezonu sestupují do spojené Krajské ligy dorostu Jižní Moravy, Vysočiny, Zlína a Moravskoslezského kraje.

 
Aktuální články
Týden hokeje : Pojď hrát hokej ...

Náborová akce sobota 26.1.2019 .

 
Týden hokeje : Pojď hrát hokej...

Tak se na vás a vaše ratolesti budeme opět těšit v SOBOTU 26. 1. 2019 od 9:45. Děti si vyzkouší jaké je to být v kůži hokejisty a také...

 
BOSKOVICE X KANADA

Už příští týden u nás v Boskovicích. Přijďte podpořit naše hráče a zažít neopakovatelnou atmosféru!!

 
Bruslení s HC Boskovice
 
TÝDEN HOKEJE akce s názvem „Pojď hrát hokej“.
 
Program příměstského tábora HC Boskovice -2018
 
LETNÍ HOKEJOVÝ KEMP 2018
 
Ambica extraliga juniorů
 
Rozpis utkání in-line
 
Začíná sezóna in-line 2018
 
Aktuální zápasy
 
HC Boskovice - kontakt: hc.boskovice@seznam.cz RSS