Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Boskovice oplatily Frýdku-Místku hořkou porážku z posledního vzájemného domácího utkání

27.02.2015 | Stanislav Scheiner

V Boskovicích se konala "repríza" posledního vzájemného utkání mezi domácím starším dorostem a hostujícím Frýdkem-Místkem. Tentokrát si ale oba kluby vyměnily role. Boskovice vedly už 3:0, ale Frýdek nic nevzdal a bojovným výkonem srovnal na 3:3 a dokonce obrátil skóre ve svůj prospěch na 4:3. Domácí ale rychle srovnali, gólem na 4:4 se blýskl Niklas Külzer. Zdálo se, že po vyrovnaném utkání rozhodnou o vítězi samostatné nájezdy, jenže domácí Dominik Vyskočil se prokličkoval mezi hostujícími obránci, následně obehrál i brankáře Ondřeje Zimmermanna a na desetiny přesně vteřinu před koncem v čase 59:59 zavěsil pod víko a nastala euforie domácích. A bylo proč se radovat - Boskovice totiž oplatily stejným způsobem Frýdku porážku z posledního vzájemného utkání na domácím ledě 9. ledna, kdy Frýdek taktéž rozhodl o svém vítězství 5:4 vteřinu před koncem.
Boskovice po dnešním utkání pokořily desetibodovou hranici - v tabulce mají po dnešním tříbodovém vítězství už 12 bodů. V konečném zúčtování to ale už nic nemění, Boskovice se v Lize staršího dorostu neudržely a pro příští sezonu sestupují do spojené Krajské ligy dorostu Jižní Moravy, Vysočiny, Zlína a Moravskoslezského kraje.

 
Aktuální články
5. TŘÍDA (6. 10. 2019) - HC Boskovice x Warriors Brno x MBK Vyškov

Stejně jako včera hráči 2. tříd se ani dnes hráči 5. tříd rozhodně nenechali zahanbit. Nervy drásající bylo hlavně zakončení...

 
2. Třída přípravky zahájila soutěžní sezónu.

Hráči 2. tříd zahájili soutěžní sezónu ve Vyškově úspěšně.

 
Týden hokeje : Pojď hrát hokej

Výstup, fotografie a hodnocení akce Týden hokeje : Pojď hrát hokej.

 
5. TŘÍDA (21. 9. 2019) - HC BOSKOVICE x BLANSKO x TECHNIKA BRNO
 
Přípravce začala nová sezóna
 
Hokejový kemp utekl jako voda
 
Velká jízda začíná prvním krokem na akci Týden hokeje...
 
A už to vypuklo...
 
Sezona 2019/2020
 
Přípravka, zakončení sezóny 2018/2019
 
Aktuální zápasy
 
HC Boskovice - kontakt: hc.boskovice@seznam.cz
Facebook: HC Boskovice
RSS