IHC Nový Jičín - HC Boskovice

10.05.2015 | Petr Šebek

Extraligové klání na novojičínské ploše bylo jasnou záležitostí domácích juniorů

Netradičně ve středu se odehrálo utkání juniorské extraligy z důvodu víkendového konání jiné akce na zimním stadióně v Novém Jičíně. Junioři přivítali v odvetě prvnímu utkání celek z Boskovic a na rozdíl od venkovního utkání nedal soupeři šanci a jednoznačně zvítězil 14:1.

2. kolo | Středa 06.05.2015, 19:00 | ZS Nový Jičín

IHC Nový Jičín - HC Boskovice

7:0, 7:1

Branky: 00:52 Adolf (Mach, Kovařčík), 01:19 Heralt (Kaukič, Plitko), 07:25 Heralt (Janiczek), 09:18 Zahradníček (Kovařčík), 12:02 Pecha, 12:58 Mach (Adolf, Kovařčík), 15:05 Kovařčík (Zahradníček, Mach), 24:29 Heralt (Mach, Adolf), 28:11 Bartko (Zahradníček), 33:50 Bartko (Pecha), 35:57 Kukič (Mach), 36:10 Bartko (Pecha), 37:24 Kovařčík (Plitko, Zahradníček), 39:45 Plitko (Kovařčík, Zahradníček) - 39:08 Kuncek

Vyloučení: 2:2 Využití: 1:0 V Oslabení: 1:0
Rozhodčí: Gančarčík - Vengřín

Diváci: 50

IHC Nový Jičín: Fendrich (od 33. Majoroš) - Adolf, Janiczek, Zahradníček, Kaukič, Dětský, Bartko - Kovařčík, Mach, Pecha, Daron, Plitko, Heralt

HC Boskovice: Nečas - Külzer N, Kuncek, Procházka, Fabiánek - Sekanina, Šmíd, Hasoň, Čada

Komentář

Utkání juniorské extraligy bylo na rozdíl od předchozího střetnutí jednoznačnou záležitostí Nového Jičína, kdy se do střelecké listiny zapsala téměř celá sestava, která až na malé výkyvy odehrála celé utkání velmi spolehlivě zezadu a trestala soupeře za každou skulinku v obraně. Hatrickem se v utkání zviditelnili Bartko a Heralt. Nyní čeká domácí porovnání s dalšími soupeři, Přerovem a Uherským Brodem. Obě následující utkání čekají Nový jičín doma v neděli.

Ohlasy

Kamil Gebauer (Nový Jičín): S výsledkem utkání jsme spokojeni, nesmíme se tím nechat unést, tým Boskovic nebyl kompletní. O víkendu nás čekají další utkání, musíme se na ně připravit.