HC Boskovice mají své zástupce v juniorské reprezentaci

04.06.2015 | Petr Šebek

V sobotu 30.5.2015 se zůčastnili naši juniorští hráči in-line hokeje Dominik Fabiánek a Luděk Kuncek užšího výběru reprezentace České republiky pro nadcházejícím MS juniorů v Argentině ve městě Rosario , konaném ve dnech 7 - 21.6.2015. Výběr byl neskutečně našlapaný výbornými hráči a tak měli trenéři národního týmu složité rozhodování. Nakonec se rozhodli pro starší ročníky a naši borci zústávají doma. To však nevadí , ptotože mohou jet na příští MS 2016 do Dubaje.

Bruslení s HC Boskovice

Bruslení s HC Boskovice - rybník

TÝDEN HOKEJE akce s názvem „Pojď hrát hokej“.

Již po druhé v tomto roce proběhla na zimním stadionu v Boskovicích akce s příznačným názvem „Pojď hrát hokej“....

Program příměstského tábora HC Boskovice -2018

LETNÍ HOKEJOVÝ KEMP 2018