Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži HC přiváží bronz z finále 1.Ligy

28.06.2015 | Petr Šebek

O víkendu se v Černošicích hrálo o postup do Extraligy in-line hokeje České republiky.
První ligu ovládl Storm "B", postup si ale zajistili Eagles Chrudim

Sestava : HC Boskovice inline: Kloc (P. Hrachovina) – Pilát, Král, Kakáč, Skácel, Barus, Růžička, Jílek, D. Hrachovina, Sekanina, Hasoň

Výsledky najdete zde:

  • 14:45, HC Boskovice – IHC Berounští Medvědi "B" 6:2
  • Ani ve druhém zápase se berounskému béčku vůbec nedařilo. Moravskému soupeři totiž vstřelilo jen dvě branky, naopak hned šestkrát inkasovalo. Medvědi se tak s turnajem rozloučili s nulou, ze skupiny nepostoupili.
  • 19:15, IHC Roller Storm Praha "B" – HC Boskovice 4:4
  • Poslední utkání sobotního programu nabídlo parádní podívanou. Storm se totiž utkal s Boskovicemi o prvenství ve skupině B. Zápas se vyvíjel mnohem lépe pro Moravany, vždyť už vedli o čtyři góly, a nic nenasvědčovalo, že by se na tom mělo něco změnit. Pražané se však nevzdali a postupně dotahovali. Nakonec musel Storm hrát v závěru v oslabení, to ale nezabránilo Pavlu Würtherlovi ve vyrovnání osmatřicet sekund před koncem. O prvenství Stormu nakonec po nerozhodném vzájemném souboji i stejném rozdílu ve skóre rozhodl větší počet vstřelených branek.
  • 14:40, IHC Třebechovice pod Orebem – HC Boskovice 4:12
  • V souboji o bronzové medaile to vypadalo, že se bude jednat o zajímavou a vyrovnanou podívanou. Mezi oběma týmy nebyly ve skóre velké rozdíly, Třebechovice si hlídaly těsný náskok soupeře. Po těžkém zápase ve skupině ale Východočechům brzy došly síly, což se odrazilo ve výsledku. Boskovice totiž začaly své vedení navyšovat, o což se zasloužil zejména Skácel, který nasázel pět branek a na jednu ještě nahrál. Bronzové medaile si tak na krk pověsili hráči Boskovic.
  • 16:30, IHC Roller Storm Praha B – IHC Eagles Chrudim 6:5sn
  • Lepší podívanou jsme si ve finále ani nemohli přát. Po celý zápas se hrál vyrovnaný hokej s pěknými trefami na obou stranách. K vidění byla i šarvátka po jednom z nebezpečných zákroků u mantinelu. Utkání nenašlo po základní hrací době ani po prodloužení vítěze, na řadu tak přišly samostatné nájezdy. V nich rozhodl o výhře Stormu hrdina duelu Pavel Würtherle. Kromě vítězného nájezdu totiž vsítil ještě čtyři góly. V první lize tak zvítězil IHC Roller Storm Praha B, v příští sezóně se ale v extralize objeví poražený finalista, IHC Eagles Chrudim.

 
Aktuální články
Bruslení s HC Boskovice

Bruslení s HC Boskovice - rybník

 
TÝDEN HOKEJE akce s názvem „Pojď hrát hokej“.

Již po druhé v tomto roce proběhla na zimním stadionu v Boskovicích akce s příznačným názvem „Pojď hrát hokej“....

 
Program příměstského tábora HC Boskovice -2018

Program příměstského tábora HC Boskovice -2018

 
LETNÍ HOKEJOVÝ KEMP 2018
 
Ambica extraliga juniorů
 
Rozpis utkání in-line
 
Začíná sezóna in-line 2018
 
Hokejový turnaj o POHÁR MĚSTA BLANSKA
 
Exhibiční hokejové utkání na Olympijském festivalu v Brně
 
POJĎ HRÁT HOKEJ
 
Aktuální zápasy
 
HC Boskovice - kontakt: hc.boskovice@seznam.cz RSS