In-line ME hráčů do 18 let (U18)

24.08.2015 | redakce HC

Evropská komise inline hokeje (CERILH) po letech nečinnosti obměnila dočasně personální složení a výsledkem toho je premiérové ME hráčů do 18 let (U18) a ME žen, které se bude konat od 3 do 6 září v Italském městě Roana. HC Boskovice mají dalšího zástupce v reprezentaci in-line hokeje.

ČAILH na ME U18 vyslala reprezentační výběr mladíků, který se pod vedením trenéraLadislava Vlčka představí v této sestavě:

HUF Daniel, MAJOROŠ Robin - GÖNDÖR Marek, MRKVIČKA Tobiáš, VRANEC Josef, ŠILLER Adam, DĚTSKÝ Petr, ŠMÍD Lukáš, KLAUDA Oldřich, SVETINSKÝ Martin, ZDRÁHAL Tomáš, ABAZAJ Jakub, PETRUS Aleš.

ME U18 se kromě České reprezentace ještě zúčastní domácí Itálie, Lotyšsko, Švýcarsko a Francie.

Program Českého výběru:

Pátek 4.9. 13:30 Francie – ČR

Pátek 4.9. 19:30 Švýcarsko – ČR

Sobota 5.9. 9:30 ČR – Lotyšsko

Sobota 5.9. 16:30 ČR – Itálie

Medailové zápasy:

Neděle 6.9. 11:00 o 3.místo (3-4)

Neděle 6.9. 16:30 Finále (1-2)

Oficiální FB stránka https://www.facebook.com/cerseuro2015

Týden hokeje v klubu

Dne 20.9.2018 se uskuteční  v rámci akce Týden hokeje v klubu bruslení dětí od 4 let nazvaná Pojď hrát hokej.

Program příměstského tábora HC Boskovice -2018

LETNÍ HOKEJOVÝ KEMP 2018

Přihláška (podrobnosti platby) zde

Ambica extraliga juniorů