In-line ME hráčů do 18 let (U18)

24.08.2015 | redakce HC

Evropská komise inline hokeje (CERILH) po letech nečinnosti obměnila dočasně personální složení a výsledkem toho je premiérové ME hráčů do 18 let (U18) a ME žen, které se bude konat od 3 do 6 září v Italském městě Roana. HC Boskovice mají dalšího zástupce v reprezentaci in-line hokeje.

ČAILH na ME U18 vyslala reprezentační výběr mladíků, který se pod vedením trenéraLadislava Vlčka představí v této sestavě:

HUF Daniel, MAJOROŠ Robin - GÖNDÖR Marek, MRKVIČKA Tobiáš, VRANEC Josef, ŠILLER Adam, DĚTSKÝ Petr, ŠMÍD Lukáš, KLAUDA Oldřich, SVETINSKÝ Martin, ZDRÁHAL Tomáš, ABAZAJ Jakub, PETRUS Aleš.

ME U18 se kromě České reprezentace ještě zúčastní domácí Itálie, Lotyšsko, Švýcarsko a Francie.

Program Českého výběru:

Pátek 4.9. 13:30 Francie – ČR

Pátek 4.9. 19:30 Švýcarsko – ČR

Sobota 5.9. 9:30 ČR – Lotyšsko

Sobota 5.9. 16:30 ČR – Itálie

Medailové zápasy:

Neděle 6.9. 11:00 o 3.místo (3-4)

Neděle 6.9. 16:30 Finále (1-2)

Oficiální FB stránka https://www.facebook.com/cerseuro2015

Bruslení s HC Boskovice

Bruslení s HC Boskovice - rybník

TÝDEN HOKEJE akce s názvem „Pojď hrát hokej“.

Již po druhé v tomto roce proběhla na zimním stadionu v Boskovicích akce s příznačným názvem „Pojď hrát hokej“....

Program příměstského tábora HC Boskovice -2018

LETNÍ HOKEJOVÝ KEMP 2018