Týden hokeje : Pojď hrát hokej...

29.12.2017 | redakce HC

Týden hokeje : Pojď hrát hokej . Začátek  25 ledna 2018 v 16:00 hodin  na zimním stadionu Boskovice

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Pro účastníky jsou připraveny drobné dárky s hokejovou tématikou.
Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma (cyklistická či lyžařská) a rukavice. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pořádající klub s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Nejbližší šancí získat unikátní hokejový zážitek je Týden hokeje, který se koná 22. – 28. ledna 2018
V rámci projektu Pojď hrát hokej se doposud uskutečnily tři Týdny hokeje, kterých se zúčastnilo zhruba 11 000 dětí. V září 2016 se konal Týden hokeje pouze na omezeném počtu zimních stadiónů. Od ledna 2017 se pak Týden hokeje rozšířil do celé České republiky a pravidelně se koná na více než 130 místech.

Začíná sezóna in-line 2018

Od úterý 17.4.2018 začíná na zimním stadionu v Boskovicích in-line sezona 2018.První tréninky začínají v 17.00 hodin.

Hokejový turnaj o POHÁR MĚSTA BLANSKA

Tuto sobotu zakončili hráči přípravky hokejovou sezonu na hokejovém turnaji 2. a 3. tříd v Blansku.

Exhibiční hokejové utkání na Olympijském festivalu v Brně

Exhibiční hokejové utkání na Olympijském festivalu v Brněfoto:ČOV/Radek Míča