Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Týden hokeje : Pojď hrát hokej ...

29.01.2019 | redakce HC

Náborová akce sobota 26.1.2019 .

Již potřetí v řadě  se v  sobotu 26. 1. 2019 v klubu HC Boskovice uskutečnila náborová akce "Pojď hrát hokej", která je každoročně ve dvou termínech leden a září pořádána pod záštitou a propagací Českého hokeje. Od 9:30 se začal vestibul ZS Boskovice plnit dětmi s rodiči, kteří se na základě kampaně ve školách , webových stránkách v místních médiích rozhodli vyzkoušet lední hokej.

Po úvodní registraci do projektu obdrželo každé dítě reprezentační dres ČR a drobné dárky z projektu  Pojď hrát hokej. Dnešní akce se zúčastnilo 42 zaregistrovaných chlapců a děvčat ve věku 4–9 let. Přímo u registračního místa si děti za pomocí rodičů a asistentů vyplnily své jména na dres, který obdržely u prezentace. Před samotným bruslením na ledě proběhla akce pro rodiče a děti, kde byl prezentován lední hokej jako sport pro děti a také systém výchovy a práce s malými hokejisty v klubu. V 10:30 děti spolu s trenéry a s juniory  klubu vyjely na led. Na jedné třetině ledové plochy probíhal ukázkový trénink a zápas přípravky 4 tř. ročníků 2009 a 2012, ve zbylých dvou třetinách se na několika stanovištích věnovali trenéři všem novým zájemcům o bruslení a lední hokej. Akci moderovala  konferenciérka, která se ptala dětí a rodičů jak se jim akce líbí . Všechny děti si vyzkoušely bruslení kolem kuželů, hokej s pukem i míčkem, chytaly tenisové míčky a jezdily na pneumatikách přetahovaly se s lanem. Děti byly nadšené a nechtěli odejít z ledové plochy. Konferenciérka akce se s dětmi rozloučila silným pokřikem ahoj a akce Pojď hrát hokej skončila. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem, kteří se na této akci podíleli.

 
Aktuální zápasy
 
HC Boskovice - kontakt: hc.boskovice@seznam.cz
Facebook: HC Boskovice
RSS