LETNÍ HOKEJOVÝ KEMP - 2019

12.03.2019 | správce web

Letní hokejový kemp je pořádán každoročně a určen pro všechny děti hokejového nadšení, bez ohledu na zkušenosti a dovednosti.

Pod dozorem zkušených trenérů a hráčů HC je zaměřen na techniku bruslení a přihrávek, vedení kotouče, střelbu na bránu a orientaci na ledě během hry. Denní režim je naplněn tréninky na ledě i na suchu, zábavnými sportovními aktivitami na hřišti, ale také protahovacími a posilovacími cviky a koordinací těla. Součástí jsou zdravé snídaně, vydatné obědy a pravidelný pitný režim. Při příznivém počasí vyrazí děti i se svými trenéry za zaslouženým osvěžením do místního plaveckého bazénu.

Hlavním cílem je zajistit mladým hráčům co nejkvalitnější celoroční přípravu, včetně letních prázdnin, a to zábavnou formou. Důraz se klade na skvělý tým mezi dětmi a na pozitivní emoce.

Přihlášky ke stažení ZDE

Program příměstského tábora si stáhněte ZDE

Starší žáci hokej | Sobota 21.09.2019, 18:00
HC Znojemští orli - HC Boskovice