In-line turnaj 2019

10.05.2019 | redakce HC

Memoriál Jiřího Nováka

Těsně před zahájením Stilmat extraligy inline hokeje mužů se tým Boskovic zúčastnil turnaje "memoriál Jiřího Nováka" v Třebechovicích pod Orebem.Tento turnaj byl obsazen 4 extraligovými týmy Boskovice, IHL HK, Prague Rats a Olomouc. Boskovice byly doplněny hráči juniorky, kteří se mezi muži neztratili Tomáš Müller , Erik Pospíšil , Jakub Němec a Lukyn Ošlejšek.
Po dvou výhrách a jedné porážce obsadili třetí místo kdy o pořadí na prvních třech místech při rovnosti bodů rozhodoval pouze rozdíl mezi vstřelenými a inkasovanými góly. Dobrá práce  na začátku sezóny jen tak dále.

autor článku Milan Müller

Rozhodnutí VV ČSLH

Rozhodnutí VV ČSLH ve věci ukončení soutěží řízených a organizovaných ČSLH v sezóně 2020-2021

Naděje pro mládež

Naděje pro mládež i nižší soutěže. Svaz promýšlí, jak dohrát sezonu.

Hezké vánoce a šťastný noný rok

Klidné,zdravé vánoce a nový rok 2021.

TÝDEN HOKEJE - KOMPLETNÍ INFO

Trénink mimo hokejové mantinely

Zavřený zimní stadion

2. a 4. třídy ZUBR Blansko - HC Boskovice (přátelské utkání)