Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Týden hokeje : Pojď hrát hokej

28.09.2019 | redakce HC

Výstup, fotografie a hodnocení akce Týden hokeje : Pojď hrát hokej.

Dne 28. 9. 2019 se na zimním stadionu v Boskovicích konala již po čtvrté náborová akce Českého hokeje Pojď hrát hokej, a to v rámci Týdne hokeje. Akci pořádá Český hokej ve spolupráci s jednotlivými kluby.

Letos jsme mediální propagaci  zajistili s měsíčním předstihem před akcí. Reklama na akci byla na našem stadionu a taky proběhla v místních médiích na webových a sociálních sítích . Akci jsme taky propagovali plošným rozdáváním letáků , výlepem plakátů, a také ve spolupráci se základními a mateřskými školami.

Přes tuto mediální podporu přišlo na náš stadion o několik dětí méně, než chodilo při  minulých akcích. Myslíme si , že načasování akce Týden hokeje není dobré. Jestliže je akce cílená na nejmenší děti od 4 do 8 let, a tedy většinou ty, které chodí do školky, nebo krátce do školy, je třeba si uvědomit, že rodiče v prvních týdnech v září mají jiné starosti, než přivést své dítě na lední hokej. Dokonce i díky pokračujícímu teplému a slunečnému počasí je hodně rodin na dovolené a na výletech po České republice. Mediální kampaň v tomto období pak často rychle zanikne.

I tak byl pro děti připraven pestrý program. Hlavní částí programu byla zábavná a hravá výuka bruslení pod vedením zkušených trenérů, hráčů juniorky HC Boskovice, 5 tříd a dětí hokejové přípravky. 
V průběhu dvouhodinové akce si zájemci nejen zabruslili, ale měli možnost se seznámit s celým hokejovým prostředím. Prohlédli si zázemí krásného moderního zimního stadionu v Boskovicích. Rodiče byli informováni o trénincích přípravky hokejového klubu HC Boskovice. Děti měly možnost vyzkoušet si hráčské vybavení, vyfotit se. A co si děti od nás odnesly?


Kromě občerstvení a dárečků….?

Odnesly si spoustu zážitků a nových zkušeností!
Věříme, že i dnešní akce byla pro všechny zúčastněné  jakýmsi odrazovým můstkem, a že se společně brzy uvidíme na pravidelných trénincích hokejové přípravky.
Akce Pojď hrát hokej se v Boskovicích  přesto podařila, rodiče i děti odcházeli spokojeni a v podstatě všichni vzali akci opravdu jako začátek jejich hokejové kariéry.

Tímto také děkujeme za účast všem trenérům a pomocníkům, kteří toto vše dělají dobrovolně.

Kompletní fotogalerii z Pojď hrát hokej v Boskovicích najdete zde…

 
Aktuální zápasy
 
HC Boskovice - kontakt: hc.boskovice@seznam.cz
Facebook: HC Boskovice
RSS