Přípravka HC Boskovice - HC Orli Znojmo, VSK Technika Brno (mistrovské zápasy)

02.02.2020 | Jiří Mlateček (KaJi)

Mistrovské zápasy přípravky HC Boskovice na ZS v Blansku.

V sobotu 1. února 2020 si opět mohli hokejisté z přípravky HC Boskovice vyzkoušet, že je v jejich silách konkurovat týmům své soutěže 2. tříd. Mistrovská utkání se tentokrát odehrála v nedalekém Blansku. První zápas se znojemskými Orly sice po statečné bitvě do úspěšného konce nepřivedli, nicméně v druhém utkání již naši malí borci nad soupeřem ve všech herních situacích převažovali a udolali Techniku Brno. K odvážnému výkonu malým hokejistům, hokejistkám a mladým trenérům blahopřejeme a současně děkujeme za vzornou reprezentaci našeho hokejového klubu.

Klubový informační system

Klubový informační system již v provozu.....

Sezóna za chvíli začíná ………… A my jsme připraveni!

Do nové sezóny máme přihlášené týmy přípravky, 2.+ 4. třídu, MŽ a juniory.

Příměstský hokejový tábor 2020

Každým rokem pořádá HC Boskovice příměstský hokejový tábor. Přihláška a program.

HC Boskovice - Zakončení sezóny 2019/2020

Novinka v letní přípravě

Letní příprava pokračuje

HC Boskovice – zahájení přípravy