Přípravka HC Boskovice - HCM Warriors Brno, HC Orli Znojmo (mistrovské zápasy)

08.03.2020 | Jiří Mlateček (KaJi)

Mistrovské zápasy přípravky HC Boskovice na ZS Úvoz Brno.

V sobotu 7. března 2020 hráli hokejistky a hokejisté z přípravky HC Boskovice dva poslední mistrovské zápasy letošní úspěšné sezóny, a to na zimním stadionu Úvoz v Brně.

První mistrovské utkání s HCM Warriors Brno naše přípravka celkem s přehledem vyhrála. Druhé utkání s vynikajícími malými orly ze Znojma bylo velmi těžké a naši po statečné bitvě vítězství nevybojovali. Nezapomeňme, že hokej je radost a zábava, což úsměv na tváři malých hráčů v kabině potvrzuje.

A co vlastně na samotné zápasy říkaly děti? „Bylo to supr. Moc mě to bavilo. Ten druhý zápas byl těžký,“ říká malý hokejista Matyášek. „Mě bavilo všechno, rozcvička, zápasy, kamarádi, byl to supr den,“ souhlasí hokejistka Terezka.

Filosofií našeho týmu je, abychom děti nejen naučili správné technice bruslení, přihrávání, střelbě, ale aby hokej byl především hrou, zábavou, aby mladé hokejisty vychovával pro život, učil je vyhrávat, ale také vyrovnat se s prohrou.

Hokejistkám a hokejistům i panu trenérovi Kužílkovi gratulujeme a přejeme hodně štěstí do další sezony. (KaJi)

Klubový informační system

Klubový informační system již v provozu.....

Sezóna za chvíli začíná ………… A my jsme připraveni!

Do nové sezóny máme přihlášené týmy přípravky, 2.+ 4. třídu, MŽ a juniory.

Příměstský hokejový tábor 2020

Každým rokem pořádá HC Boskovice příměstský hokejový tábor. Přihláška a program.

HC Boskovice - Zakončení sezóny 2019/2020

Novinka v letní přípravě

Letní příprava pokračuje

HC Boskovice – zahájení přípravy