Zrušení utkání

11.03.2020 | redakce HC

Současná epidemiologická situace

Vážení sportovní přátelé,

jak jste byli již informováni vyjádřením ČSLH ohledně sportovních utkání LH, sportovní utkání či turnaje se mohou odehrát pouze za předpokladu, že pořadatel utkání či turnaje (pořádající klub) zajistí, že na utkání či turnaji bude maximálně 100 účastníků.

Zvláště z důvodu velmi problematického zajištění limitovaného počtu ÚČASTNÍKŮ pořadatelem akce KVV JM ČSLH jednomyslně rozhodl o zrušení posledního turnaje v soutěžích 5. – 2.  Tříd.

V průběhu dnešního a zítřejšího dne budou utkání zrušena v Systému utkání.

KVV JM ČSLH v tuto chvíli nemůže rozhodnout o soutěžích mladších a starších žáků, protože tato soutěž je v kompetenci VV ČSLH. Stanovisko VV ČSLH by mělo být známo v odpoledních hodinách.

Klubový informační system

Klubový informační system již v provozu.....

Sezóna za chvíli začíná ………… A my jsme připraveni!

Do nové sezóny máme přihlášené týmy přípravky, 2.+ 4. třídu, MŽ a juniory.

Příměstský hokejový tábor 2020

Každým rokem pořádá HC Boskovice příměstský hokejový tábor. Přihláška a program.

HC Boskovice - Zakončení sezóny 2019/2020

Novinka v letní přípravě

Letní příprava pokračuje

HC Boskovice – zahájení přípravy