Aktuální opatření ve vztahu ke sportu

04.05.2020 | redakce HC

Aktuální opatření ve vztahu ke sportu

Vzhledem k četným dotazům sdělujeme, že oficiální výklad rozhodnutí státních institucí, souvisejících se sportovní činnosti spolků a jednotlivců v rámci nouzového stavu, provádějí Národní sportovní agentura (NSA) a Česká unie sportu (ČUS). Rozhodnutí státních institucí jsou dostupná na oficiálních internetových stránkách vlády (www.vlada.cz) a ministerstva zdravotnictví (www.koronavirus.mzcr.cz), výkladová stanoviska a další informace, týkající se sportovní činnosti, potom na oficiálních internetových stránkách Národní sportovní agentury (www.agenturasport.cz) a České unie sportu (www.cuscz.cz).

• 02. 05. 2020 Přehled nejbližších kroků, týkajících se rozvolňování vládních opatření v oblasti sportu k 11. 5. 2020, najdete zde. Zdroj NSA.
  • 25. 04. 2020 Výkladové stanovisko ČUS k usnesením vlády č. 452, 453 a 454 z 23. 04. 2020 najdete zde.