Přihlášky do soutěží 2020 -2021

13.05.2020 | redakce HC

Přihlášky do soutěží pro novou sezonu 2020 - 2021

Vláda ČR v uplynulých dnech oznámila uvolnění některých omezení zavedených v důsledku současné epidemiologické situace. Na základě dostupných veřejných zdrojů a informací na sportovní prostředí, jsme zaslali přihlášky do soutěží na příští hokejovou sezonu 2020 - 2021 řízenou ČSLH  a to v kategoriích Junioři , Mladší žáci , 4.třída , 3 třída. Dále jednáme o zařazení 2. tříd .

Máme s vedením Města Boskovice a Službami Boskovice domluvený příměstský tábor , který se koná vždy poslední týden v Srpnu.
O všech možných aktivitách Vás budeme vždy s předstihem informovat na našich webových stránkách.Vše se odvíjí od uvolňování opatření nastalé epidemiologické situace.