Přihlášky do soutěží 2020 -2021

13.05.2020 | redakce HC

Přihlášky do soutěží pro novou sezonu 2020 - 2021

Vláda ČR v uplynulých dnech oznámila uvolnění některých omezení zavedených v důsledku současné epidemiologické situace. Na základě dostupných veřejných zdrojů a informací na sportovní prostředí, jsme zaslali přihlášky do soutěží na příští hokejovou sezonu 2020 - 2021 řízenou ČSLH  a to v kategoriích Junioři , Mladší žáci , 4.třída , 3 třída. Dále jednáme o zařazení 2. tříd .

Máme s vedením Města Boskovice a Službami Boskovice domluvený příměstský tábor , který se koná vždy poslední týden v Srpnu.
O všech možných aktivitách Vás budeme vždy s předstihem informovat na našich webových stránkách.Vše se odvíjí od uvolňování opatření nastalé epidemiologické situace.

Klubový informační system

Klubový informační system již v provozu.....

Sezóna za chvíli začíná ………… A my jsme připraveni!

Do nové sezóny máme přihlášené týmy přípravky, 2.+ 4. třídu, MŽ a juniory.

Příměstský hokejový tábor 2020

Každým rokem pořádá HC Boskovice příměstský hokejový tábor. Přihláška a program.

HC Boskovice - Zakončení sezóny 2019/2020

Novinka v letní přípravě

Letní příprava pokračuje

HC Boskovice – zahájení přípravy