Klubový informační system

25.07.2020 | redakce HC

Klubový informační system již v provozu.....

připravili jsme pro vás hráče i rodiče '' Klubový informační system'' , ve kterém budete dostávat přesné informace od trenérů a vedení klubu a nemusíte se spoléhat na různé sociální sítě jako tomu bylo dříve. Dále si budete spravovat své účty a budete mít přehled o vašich platbách, docházce , omluvenkách na utkání či trénink .Hráči i rodiče mohou sledovat kde bude v daný den trénink nebo zápas a to vždy s předstihem dvou dnů. Informace budeme postupně navyšovat , ať se vám dostává kompletního servisu. Již jste dostali , nebo dostanete  e-mail  s přihlašovacím jménem a heslem . Vše je potřeba vyplnit a dát souhlas s GDPR. Aplikaci si můžete stáhnout do vašeho mobilního telefonu. Zatím vám přejeme hezké prázdniny a brzy nashledanou na ledě.