TÝDEN HOKEJE - KOMPLETNÍ INFO

12.11.2020 | redakce HC

Informace o online týdnu zde :

dovolujeme si vás informovat o
rozhodnutí zrušit kvůli aktuální situaci a prodloužení vládních opatření v souvislosti se šířením nákazy nemoci Covid-19 akci Týden hokeje, která byla plánována na 23. – 29. 11. 2020. Zároveň s ohledem na nepředvídatelnost dalšího vývoje v tuto chvíli neplánujeme v rámci stávající sezony uskutečnit akci v jiném termínu.

Ve snaze udržet zájem veřejnosti i médií o mládežnický hokej jsme se rozhodli realizovat v uvedeném termínu tzv. online Týden hokeje. V týdnu od 23. do 29. listopadu bude každý den na webu a sociálních sítích projektu Pojď hrát hokej věnován jednomu důležitému tématu dětského a mládežnického hokeje. Tento speciální týden pak vyvrcholí v neděli 29. 11. webinářem určeným rodičům malých hokejistů. Podrobnější informace k online Týdnu hokeje uveřejníme v předstihu na webu HC Boskovice nebo pojdhrathokej.cz.

S přáním hezkého dne HC Boskovice

Letní příprava

Letní příprava začíná pro hráče a hráčky HC Boskovice

Informace k soutěžím 2021 / 2022

Nový náhled na nové sezóny in-line a ledního hokeje.

Videokonference JM ČSLH

Videokonference uskutečněná dne 18.3.2021 svolaná KVV JM ČSLH k otázkám Spádových oblastí, systému soutěží.

SPÁDOVÉ OBLASTI ČESKÉHO HOKEJE

Rozhodnutí VV ČSLH

Naděje pro mládež

Hezké vánoce a šťastný noný rok