Naděje pro mládež

22.01.2021 | redakce HC

Naděje pro mládež i nižší soutěže. Svaz promýšlí, jak dohrát sezonu.

Koronavirus stále drží v šachu všechny domácí soutěže kromě extraligy a první ligy. Český hokej ale ještě nechce zbytek sezony odpískat a vydal k němu aktuální stanovisko.

Tisková zpráva Českého hokeje

Výkonný výbor ČSLH se zabýval hokejovými soutěžemi, které jsou kvůli nouzovému stavu a souvisejícím opatřením s výjimkou Tipsport extraligy a Chance ligy dlouhodobě přerušeny, přičemž není jasné, kdy budou moci pokračovat. Řada mužstev z nižších a mládežnických soutěží tak zatím sehrála v letošní mistrovské sezoně pouze několik utkání.

Výkonný výbor pověřil v této souvislosti prezidenta ČSLH Tomáše Krále, aby v případě, kdy bude jasné, že v základní části není možné sehrát v souladu s rozpisem alespoň polovinu utkání, rozhodl o ukončení soutěže. Klubům nabídne ČSLH v takovém případě jiný zápasový program.

Výkonný výbor ČSLH apeluje na majitele a provozovatele zimních stadiónů, aby v zájmu zdravého vývoje a sportování dětí a mládeže ledové plochy nerozpouštěli a udržovali stadióny v provozu pro tréninkovou a další činnost mládežnických a amatérských družstev, která bude zahájena, jakmile to opatření vlády a ministerstva zdravotnictví umožní.

SPOLEČNĚ DO BUDOUCNOSTI

Kluby HC Rytíři Blansko a HC Boskovice se dohodli na spolupráci.

Letní příprava - '' Příměstský hokejový tábor ''

Každoročně probíhající '' Příměstský hokejový tábor '' je opět zde.....

Letní příprava

Letní příprava začíná pro hráče a hráčky HC Boskovice