Rozhodnutí VV ČSLH

01.02.2021 | redakce HC

Je konec! Král ukončil všechny neprofesionální soutěže pro aktuální sezonu

To, co už delší dobu viselo ve vzduchu, se v pondělí stalo skutečností. Vzhledem k přetrvávajícímu nouzovému stavu a souvisejícím vládním opatřením včetně zákazu amatérských soutěží a sportování na zimních stadionech rozhodl prezident Českého hokeje Tomáš Král z pověření výkonného výboru Českého hokeje o ukončení tuzemských neprofesionálních soutěží v sezoně 2020/21.Ukončeny tak byly II. liga ČR (třetí nejvyšší soutěž), extraliga juniorů a dorostu, liga juniorů a dorostu, žákovské soutěže a soutěž žen. Dohrávat se tak v tomto ročníku budou jen seniorská extraliga a Chance liga.

Z důvodu vládních opatření musely být neprofesionální soutěže zastaveny už 11. října loňského roku a není reálné, aby účastníci sehráli alespoň polovinu utkání nezbytných pro určení postupujících a regulérní dokončení soutěží. V juniorské lize Akademií vyprší nejzazší termín pro řádné dokončení ročníku v nejbližších dnech.„Ani okolnostmi vynucené ukončení soutěží neznamená konec hokejové sezony," nechal se slyšet Tomáš Král.

„Znovu proto apeluji na majitele a provozovatele zimních stadionů, aby ledové plochy podle možností nerozpouštěli, protože tréninková činnost a náhradní zápasový program budou zahájeny, jakmile to vládní opatření umožní. Je to v zájmu nejen hokeje, ale především zdravého vývoje populace a sportování dětí a mládeže vůbec," dodal svazový prezident.

Rozhodnutí VV ČSLH

Rozhodnutí VV ČSLH ve věci ukončení soutěží řízených a organizovaných ČSLH v sezóně 2020-2021

Naděje pro mládež

Naděje pro mládež i nižší soutěže. Svaz promýšlí, jak dohrát sezonu.

Hezké vánoce a šťastný noný rok

Klidné,zdravé vánoce a nový rok 2021.

TÝDEN HOKEJE - KOMPLETNÍ INFO

Trénink mimo hokejové mantinely

Zavřený zimní stadion

2. a 4. třídy ZUBR Blansko - HC Boskovice (přátelské utkání)