Muži vyhráli nad týmem Uherského Brodu

28.11.2022 | redakce HC

Naši muži nám 26. 11.  udělali velkou radost, když po celkem vyrovnaném zápase porazili Uherský Brod na jejich domácí půdě.

Trenér Vařeka klukům na začátku připomněl, že nemusí tolik tlačit na pilu, hru si prostě užívat a hokejem se bavit a vypadá to, že na konečný výsledek měla pak vliv právě uvolněná nálada, která v týmu panovala.

Pro diváky to byl jistě pěkný zápas, celou dobu se mužstva přetahovala o jeden gól a poslední třetina pak skončila 5:5. V prodloužení se hrálo bez gólů a přišly na řadu samostatné nájezdy. Náš gólman Martina Kaplan nepropustil jediný puk za svá záda, oproti tomu kapitán Aleš Pelikán skóroval. Konečný výsledek tedy byl 6:5 pro HC Boskovice.

Příští sobotu nás čeká zápas s Technikou Brno na jejich domácí půdě a za 14 dní, tedy 10. 12., se opět potkáme na Zimním stadioně v Boskovicích proti Blansku. Tak doražte fandit!

Vedení HC Boskovice