Tým mužů HC Boskovice porazil 7. 1. na domácí půdě Hodonín

08.01.2023 | Redakce HC

V sobotu 7. 1. odehráli svůj první zápas v novém roce i naši muži proti týmu Hodonína. I přes utahanou hru naši borci od začátku tlačili tým soupeře a postupně do jeho brány nasázeli 5 gólů.

Zápas skončil skvělým výsledkem 5:2 a naši muži si tak vychutnali zaslouženou výhru na domácí půdě. Že si chlapi hru užívají a jde jim to bylo vidět od začátku, ale my musíme vyzdvihnout zejména výkon brankáře Lukáše Vydržela, který předvedl po nedávném zranění super formu a samozřejmě také skvělý hattrick Romana Bednáře. Kluci, děkujeme! Radost nám dělá i fakt, že si fanoušci opět našli cestu na stadion a že na ochozech svým fanděním podporují tým HC Boskovice.