28. 1. zvítězili muži na domácím ledě nad týmem Uherského Ostrohu

08.02.2023 | Redakce HC Boskovice

V sobotu 28.1. odehráli naši muži další zápas v krajské lize, když přivítali na domácím ledě v Boskovicích borce z Uherského Ostrohu.

Skóre otevřeli ve čtvrté minutě hosté, ale naši borci dokázali rychle odpovědět a po první třetině vedli 2:1. Začátek druhé třetiny byl pro naše hráče smolný, když hráli hned od začátku v dvojnásobném oslabení. Zkušený tým, jako je Ostroh přesilovky s přehledem využil. Naši borci od této chvíle tahali za kratší konec, ale nevzdávali se a bojovali až do konce třetí třetiny, kde se jim 4 minuty před koncem podařilo vyrovnat na 5:5. V infarktovém prodloužení dovršil náš Michael Schejbal hattrick a družstvo trenéra Vařeky zaslouženě zvítězilo 6:5.