Školička bruslení HC Boskovice

24.02.2023 | Redakce HC Boskovice

V rámci tréninků přípravky HC Boskovice nabízíme zájemcům „Školičku bruslení“ zdarma. Velmi nás těší, že je o tuto aktivitu velký zájem, dokonce k nám dojíždějí děti až z Blanska!

Třikrát týdně mají rodiče s dětmi možnost přjít a přiučit se základům bruslení s našimi trenéry. Zvýšený zájem jsme zaznamenali zejména v posledních týdnech. Jen je škoda, že do konce této „ledové sezony“ zbýva už jen pár dní. Každopádně se těšíme na malé bruslaře zase v příští sezoně, kdy budeme „Školičku bruslení“ opět nabízet. Sledujte náš web či Facebook pro bližší informace k další sezoně.