Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Diskusní forum

 
(povinný údaj)
(povinný údaj, nebude zobrazen)
= (ochrana proti SPAMu)
 
 
john bullock | alaska
9.11.2017, 12:15
 

works, how fat is held in the person whole body and how quickly may help to get rid of fat material in his/her personal whole body. The personal whole body system is very dynamic and has been programmed to take in several calorie consumption daily for non-reflex and in non-reflex movements. https://goo.gl/EWSVKF

stephen lee | alabama
22.10.2017, 09:52
 

https://goo.gl/16zePd https://goo.gl/iZQXMA https://goo.gl/8M9gX7 https://goo.gl/6A938d https://goo.gl/cXEhTx https://goo.gl/FiYMs8 https://goo.gl/fy8rCN https://goo.gl/YikXvE https://goo.gl/s8TH87 https://goo.gl/q6Xc5T https://goo.gl/UZwCMQ https://goo.gl/2VMw1R https://goo.gl/rnS6KS https://goo.gl/FbVJYs https://goo.gl/d18YFM https://goo.gl/yrPQc2 https://goo.gl/L6PKDE https://goo.gl/dkCGgM https://goo.gl/iEpf4V https://goo.gl/zxUFX1 https://goo.gl/iB43Vm https://goo.gl/Pg49tV https://goo.gl/4N49rw https://goo.gl/rWVVeU https://goo.gl/e8CoLf https://goo.gl/JEiJPF https://goo.gl/uX6Jby https://goo.gl/Rs8if5

pepik
21.5.2016, 00:13
 

Máte rádi hokej ? Hockey Arena je online hokejový manažer, ve kterém vedeš svůj vlastní tým, bojuješ s ním o postup do první ligy a zastupuješ svůj stát ve Světové lize. Máš šanci vyhrát volby, stát se reprezentačním trenérem a hrát se svým výběrem na mistrovstvích světa. Tvůj protihráč na rozdíl od běžných her není umělá inteligence počítače, ale tisíce dalších živých lidí z 50 států světa. Hra se snaží simulovat skutečný příběh hokejových sezón. Mužstva mohou postoupit a sestoupit, noví hráči přicházejí do mužstva z juniorských přípravek, hráči stárnou a s přibývajícím věkem se postupně snižují i jejich schopnosti. A to nejdůležitější ! Hockey Arena je úplně zadarmo ! Nyní je nás nějakých cca 700 000 managerů ! Připoj se i ty a bav se hrou :-) odkaz na hru- http://www.hockeyarena.net/index.php?ref=186191 S pozdravem chezak- HC Litvínov !:-)

Eva Klimešová | Boskovice
21.3.2016, 13:30
 

Velké poděkování patří panu Petru Šebkovi za práci s žáky základní školy (5.A, nám. 9. května Boskovice).

Vyskočil
6.10.2015, 20:34
 

Fotky ze zápasů juniorů nově na adrese http://hokej-bosk.wz.cz/

ASK SPEEDSKATING Moravský kras | Blansko, Boskovice, Lysice, Kunštát,... Blanensko!
26.8.2015, 15:07
 

HOKEJISTÉ, BRUSLÍTE RYCHLE? CHCETE REPREZENTOVAT SEBE I KRAJ NA ČS. OLYMPIÁDĚ MLÁDEŽE? CHCETE SE UKÁZAT, BLÝSKNOUT? Pojďte si to vyzkoušet, napoprvé na inlajnkách? „SBOHEM, PRÁZDNINY - ZAJEĎ SI S NÁMI OSOBÁK NA INLAJNOVÉM OVÁLU V RÁJEČKU u Blanska!“ Blansko - 26. srpna 2018: Poslední veřejné inlajnové závody letních prázdnin 2015 na jihu Moravy se pojedou na čtyřsetmetrovém oválu v Ráječku u Blanska zítra, ve čtvrtek 27. 8. 2015, od 17 hodin. Přihlášky na místě od 16 hodin. Organizační tým ASK SPEEDSKATING Moravský kras ve spolupráci s OÚ Ráječko tak upřesňují termín. Závody jsou přístupné veřejnosti, mládeži především, na jakýchkoliv kolečkových bruslích. Soutěží se na 3 metry širokém asfaltu, bezpečně mimo jakýkoliv další provoz, ve vícebojích. Mezi mládeží jsou vítáni i soutěžící z Blanenska, Brna, Vyškovska, kteří mají zájem startovat v žákovské reprezentaci Jihomoravského kraje na únorových rychlobruslařských soutěžích her Zimní olympiády České republiky 2016 (ty proběhnou na Zimním stadiónu v Mostu a bude se na nich soutěžit na ledu mezi kraji zatím kompromisně, možná už naposledy na kanadách nebo krasobruslích. Protože následující Zimní olympiáda dětí a mládeže ČR se plánuje na rok 2018 – a to už by měl být i v ČR v provozu klasický rychlobruslařský dlouhý ledový ovál, takže snáz dostupné budou i rychlobrusle s dlouhými noži). p.s. oficiální propozice čtvrtečního mítinku „Sbohem, prázdniny…“ jsou k dispozici na fb: ASK SPEEDSKATING Moravský kras (( https://www.facebook.com/askspeedskatingmoravskykras?fref=ts ))

Petr Šebek | HC Boskovice
30.9.2014, 21:04
 

Vítejte na diskusním fóru HC Boskovice. Budeme rádi za vaše postřehy a názory a děkujeme, že se zde budete chovat slušně.

Aktuální zápasy
 
HC Boskovice - kontakt: hc.boskovice@seznam.cz RSS