Hráči Boskovic vstoupily do části o udržení vysokou prohrou

05.12.2014 | Stanislav Scheiner

Starší dorost odehrál svůj první zápas ve skupině o udržení na zimním stadionu v Českém Těšíně, protože nová víceúčelová hala ve Frýdku je ještě ve výstavbě. První utkání ve skupině "E" se Boskovicím vůbec nepovedlo. Hráči Boskovic dostali od svých protihráčů z Frýdku mikulášskou nadílku v podobě deseti gólů.

1. kolo | pátek 05.12.2014, 19:15 | Zimní stadion Český Těšín

HC Frýdek-Místek - HC Boskovice

Průběh utkání: 7:0, 7:1, 10:1

Tresty: 5:6