PRVNÍ VÝHRA V SEZONĚ 2014/2015!!!

12.12.2014 | Stanislav Scheiner

Starší dorost vyhrál nad Šumperkem 3:2 po samostatných nájezdech a v sezoně 2014/2015 má první vítězství. Hrdinou utkání se stal Jiří Šmahel, který se podílel na všech gólech svého týmu, u prvního gólu asistoval, druhý sám vstřelil a proměnil dokonce dva samostatné nájezdy. První vítězný gól týmu HC Boskovice si právem připsal právě Jiří Šmahel. Boskovice natáhly svou bodovou šňůru již na dva zápasy, na předposlední Valašské Meziříčí však ztrátu nesmazaly. Starší dorost Valašského Meziříčí totiž vyhrál nad Frýdkem 7:4 a má již 13 bodů a navíc jedno utkání s Karvinou k dobru, které bylo odloženo. Boskovice tak ztrácí se svými třemi body na Valašské Meziříčí deset bodů. Přijďte v neděli v 17 hodin podpořit na zimní stadion naše hráče v honbě za další výhrou. Na domácí led do Boskovic zavítá Karviná.

3. kolo | pátek 12.12.2014, 18:00 | Zimní stadion Šumperk

HK Hokej Šumperk 2003 - HC Boskovice

2:3 sn

Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2

Tresty: 4:5
Využití: 1:1

Góly a asistence domácích: 37. Šíp, 53. Urban M. (Murla)
Góly a asistence hostů: 33. Res (Fabiánek, Šmahel), 50. Šmahel (Šmíd),
60. Šmahel (SN)

Záznam brankářů: HK Hokej Šumperk 2003 - Tobias Urban odchytal celý zápas i samostatné nájezdy. V základní hrací době inkasoval 2 góly, v samostatných nájezdech dostal 2 góly ze 4 nájezdů
HC Boskovice - Miroslav Nečas odehrál celý zápas i samostatné nájezdy. V základní hrací době obdržel 2 góly, v samostatných nájezdech inkasoval jeden gól ze čtyř nájezdů.

Průběh samostatných nájezdů:
1. série: Pavel Skopal neproměnil, Jiří Šmahel proměnil - 0:1
2. série: Ludvík Rutar a Lukáš Šmíd neproměnili - 0:1
3. série: Martin Urban proměnil, Erik Borovička neproměnil - 1:1
4. série: Martin Urban svůj druhý nájezd neproměnil, Jiří Šmahel svůj druhý nájezd proměnil (vítězný gól) - 1:2

Rozhodčí: Jiří Fiedler - Michal Doleček, Ilona Novotná

HK Hokej Šumperk 2003: Urban T. (Řezník) - Murla, Piska, Moučka, Rutar "A", Uhlíř - Urban M., Janků, Skopal "C", Dohnal, Holínek, Rozbroj "A", Maděra, Šíp, Přibylová

Trenér: Ivan Alka

Vedoucí družstva: Milan Dohnal

HC Boskovice: Nečas (Külzer J.) - Fabiánek, Hejduk, Procházka "C", Hořava - Borovička, Res, Šmahel, Pospíšil, Külzer N., Šmíd, Hrubeš, Malach

Trenér: Svatopluk Vařeka

Vedoucí družstva: Michal Hejduk