Frýdek-Místek porazil Boskovice gólem v přesilovce v čase 59:59

09.01.2015 | Stanislav Scheiner

Už to vypadalo, že klidný zápas po nerozhodném stavu 4:4 rozhodnou samostatné nájezdy. Jenže pak nastal "zlý sen" pro domácí hráče. Po drtivém tlaku v útočném pásmu Frýdek-Místek rozhoduje zápas vteřinu před koncem ve svůj prospěch a hráči Boskovic nezískávají ani bod, který by si za remízu bezpochyby zasloužili. Po utkání při podávání rukou se strhla menší potyčka, z které ale nikdo nebyl potrestán žádným větším trestem, nicméně utkání se nejspíše bude řešit u disciplinární komise. Po utkání byl totiž napaden (neznámo kým) hlavní a jeden čárový rozhodčí.

6. kolo | pátek 09.01.2015, 18:00 | Zimní stadion Boskovice

HC Boskovice - HC Frýdek-Místek

Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 4:5

Tresty: 8:9
Využití: 2:4

Góly a asistence domácích: 14. Hejduk, 21. Külzer (Vyskočil), 52. Vyskočil (Šmíd, Šmahel), 53. Vyskočil (Šmahel)
Góly a asistence hostů: 19. Strakoš (Dubčák), 20. Vilček (TS), 53. Strakoš (Vilček) GP, 56. Kozubek (Strakoš) GP, 60. Strakoš (Jendruš) GP

Záznam brankářů:
Oba brankáři odehráli celý zápas. Jan Külzer (HC Boskovice) inkasoval 5 gólů, Vít Kováč dostal 4 branky.

Rozhodčí: Michael Kohoutek - Marek Čelechovský, Josef Zapletal

HC Boskovice: Külzer J. (Nečas) - Šindelář, Hejduk, Fabiánek "C", Hořava - Hrubeš M., Külzer N. "A", Šmíd, Šmahel "A", Pospíšil, Res, Borovička, Malach, Vyskočil, Hrubeš K.

Trenér: David Bílý

Vedoucí družstva: David Hrubeš

HC Frýdek-Místek: Kováč - Kocháň, Fluksa, Kozubek "A", Jendruš "C"- Kanovský, Stáhl, Dubčák, Kopeček, Strakoš "A", Opletal, Vilček, Carbol

Trenér: Tomáš Snášel