HC Boskovice vs. HC Lvi Břeclav

26.10.2015 | Filip Ondrýsek

Desátý zápas starších žáků se odehrál 25. října, kde vyhráli 6:4 nad prvním týmem z Břeclavi.

10. kolo | Neděle 25.10.2015 | ZS Břeclav

HC LVI Břeclav -

HC LVI Břeclav: Zoubek, Kocmanová, Havelka, Masař, Tomešek, Kunc, Ambrož, Havlát, Hykl, Jurica, Raclavský, Kalous, Zoubková

: Hampl, Čazimi, Kalas, Ošlejšek, Němec, Krátký, Pospíšil, Svoboda, Rathouský, Müller, Fojt, Vodák, Zukal

Komentář

První třetinu zápasu s Břeclaví však Boskovice nedominovali tak, jak ukazuje výsledné skóre.O první gól se postaral v 45. sekundě útočník Břeclavi Patrik Kunc, který obdržel přihrávku od Tomáše Havelku. Odpověď z naší strany přišla ve 14. minutě, když branku střelil Luboš Fojt po asistenci od Davida Kalase . V 18. minutě nás do vedení dostal Jakub Rathouský po asistenci od Lukáše Ošlejška. Potom branka nepadla, což znamenalo, že se týmy vrátily do šaten za stavu 2:1 pro Boskovice .

Druhá třetina byla ze strany Boskovice mnohem slibnější,  když v  30. minutě dal branku Adam Zukal,když tečoval puk od střílejícího obránce Jakuba Němce. Ve 33. minutě střelil branku hráč Boskovice Erik Pospíšil. Domácí ovšem v 35. minutě odpověděli a branku domácích vsítil hráč Pavel Kalous asistoval Kristián Tomešek a stav duelu se tak posunul na 4:2 pro Boskovice.

Ve třetí třetině si  první gól střelil hráč domácích Kristián Tomešek. Ovšem my jsme odpověděli ve 45. minutě, když branku zaznamenal Jakub Rathouský po asistenci od Luboše Fojta. Ovšem Břeclav se nedala a v 53. minutě vsítil branku Ondřej Hykl. V 58. minutě si tým domácích vzal oddechoví čas a nastoupil v powerplay. V 59. minutě hráč Boskovic Erik Pospíšil nahodil puk na bránu a puk směřoval do prázdné brány. Skóre 6:4 vydrželo až do závěrečné sirény a Boskovice dvoubodový zisk.

Po zápase trenéři Filip Ondrýsek a Petra Procházková své svěřence pochválili a jen dodali, že výhra nad prvním v tabulce není všechno a musí se zdokonalovat pří cestě na vrchol.