1. Mistrovské utkání mužů HC Boskovice

24.09.2022 | redakce HC

Dnešní první ligový zápas můžského týmu HC Boskovice s Technikou Brnou sice neskončil výhrou jako předchozí přípravné zápasy, ale ukázal návštvníkům jednu skvělou věc. Hokejové mužstvo je složeno z více než poloviny odchovanců našeho klubu, což jsme na ledě boskovického stadionu v posledních sezonách nevídali.
Naši borci sice vstoupili do zápasu s velkým nasazením, ale v první třetině to vypadalo, že jsou kluci lehce zaskočeni. Není divu, protože pro velkou část z nich to byla první velká zkušenost s „dospělým hokejem“ v krajské lize. Ale od druhé třetiny se rychle rozkoukali a skvěle drželi krok se soupeřem. Přestože zápas nakonec skončil 2:5, jsme velmi pyšní, že se mužstvo v poměrně krátké době sehrálo a udrželo tempo protihráčů, které několikrát svojí hrou překvapilo.
Děkujeme fanouškům, kteří nás přišli podpoři t a těšíme se na vás příští středu 28. 9. od 17 hodin, kdy naši muži sehrají zápas s HC Lvi Břeclav.

1. kolo | sobota 24.09.2022, 17:00

HC Boskovice - VSK Technika Brno