3. Mistrovské utkání mužů HC Boskovice

01.10.2022 | redakce HC

První říjnovou sobotu odehrálo naše “áčko” okresní derby na zimním stadionu v Blansku proti tamním Dynamiters. Od prvních minut se naši mladí borci jakoby zalekli soupeře a ve všech soubojích byli až ti druzí. Staří zkušení hráči,zejména Šebek se Schejbalem, se snažili vyburcovat naše mladíky k lepším výkonům, ale ti bohužel jako by spali a nevnímali. Zápas se moc nevyvedl a borci padli na ledě Blanska 7:3. Ještě musíme vyzdvihnout perfektní výkon našeho brankáře Vydržela, díky kterému jsme dostali “jen” 7 gólů. Bylo i radostné vidět hrát boskovické odchovance Šmahela s Müllerem, kteří jsou velikou oporou blanenských Dynamiters.
Sportu zdar a hokeji zvlášť !

3. kolo | sobota 01.10.2022, 17:00

Dynamiters Blansko - HC Boskovice