Starší dorost prohrál s Valašským Meziříčím

07.11.2014 | Stanislav Scheiner

Boskovice ani dnes nezískaly velmi potřebné body do tabulky. S Bobry z Valašského Meziříčí prohrály 1:4

12. kolo | pátek 07.11.2014, 19:00 | Zimní stadion města Nový Jičín

HC Valašské Meziříčí - HC Boskovice

Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1

Tresty: 7:4
Vyšší tresty: 1:0 - Lukáš Irgl 2 min + 10 min OT za úder do oblasti hlavy a krku
Využití: 1:1
Góly v oslabení: 1:0

Góly a asistence domácích:  28. Fojtášek (Palacký), 37. Bobák (Řečinský, Irgl), 48. Csapai (Hurta, Pernický) PP, 57. Palacký J. 4/5
Góly a asistence hostů: 33. Šmahel (Res, Hejduk) PP

Záznam brankářů:
HC Bobři Valašské Meziříčí - Robin Majoroš odchytal celý zápas a inkasoval 1 gól
HC Boskovice - Miroslav Nečas odehrál 60 minut a dostal 4 góly

Rozhodčí: René Libiger - Marián Poruba, Michaela Štefková

HC Valašské Meziříčí: Majoroš (Mach) - Kysučan, Fajmon, Pernický, Fojtášek, Gonos "A", Mikuš - Csapai "A", Hurta "C", Palacký J., Daron, Řečinský, Cvečka, Bobák, Juříček, Dětský, Dostál, Irgl, Palacký L.

Trenér: Jaroslav Fleischmann

Vedoucí družstva: Petr Macháček

HC Boskovice: Nečas (Külzer J.) - Šindelář, Fabiánek "A", Hořava, Hejduk - Külzer N. "A", Hrubeš M., Slavíček, Šmíd, Šmahel "C", Pospíšil, Res, Vyskočil, Hrubeš K.

Trenér: Svatopluk Vařeka

Vedoucí družstva: David Hrubeš