Další prohra Boskovic, tentokrát s Hodonínem

02.11.2014 | Stanislav Scheiner

Ani dnes Boskovice nedokázaly vyhrát a podlehly Hodonínu 1:8. Mezi znaky dobré hry hostů v tomto zápase patřily přesilové hry a oslabení, kdy hráči Boskovic jedno oslabení neubránili a dostali jeden gól ve vlastní přesilové hře. O osudu utkání bylo rozhodnuto už v polovině zápasu, kdy hosté vstřelili většinu svých gólů.

13. kolo | neděle 02.11.2014, 17:00 | Zimní stadion Boskovice

HC Boskovice - SKHM Hodonín

Tresty: 5:3
Využití: 0:1
Góly v oslabení: 0:1
Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:8
Góly a asistence domácích: 23. Slavíček (Vyskočil)
Góly a asistence hostů:
7. Lindner (Větříšek), 13. Škriba (Andrýsek, Crlík), 14. Obrtlík (Veselý, Ščecina), 15. Rauš (Crlík), 26. Lindner (Stanislav), 27. Rauš (Crlík, Škriba), 27. Veselý, 33. Crlík (Rauš, Štěpanovský)

Záznam brankářů: HC Boskovice - Jan Külzer odchytal 31 minut a dostal 7 gólů, Miroslav Nečas odehrál 29 minut a inkasoval 1 gól
SHK Hodonín - Jan Lekeš odehrál celý zápas o dostal 1 gól
Rozhodčí: Marek Honza - Pavel Mikšík, Tomáš Klein

HC Boskovice: Külzer J. (31. Nečas) - Šindelář, Hejduk, Fabiánek "A", Hořava – Külzer N. "A", Hrubeš M., Slavíček, Procházka "C", Šmíd, Pospíšil, Res, Vyskočil, Hrubeš K.

Trenér: Svatopluk Vařeka

Vedoucí družstva: Markus Külzer

SKHM Hodonín: Lekeš (Štěpanovský A.) – Obrtlík, Andrýsek, Lišaník, Weber "A", Škubal, Crlík, Mojžíšek – Lindner, Veselý, Šcecina, Větříšek "C", Škriba, Rauš "A", Stanislav, Štěpanovský M.

Trenér: Patrik Weber

Vedoucí družstva: David Lindner