Opava porazila Boskovice jedenácti brankami

22.11.2014 | Stanislav Scheiner

Boskovice nezakončují základní část Ligy staršího dorostu příliš povedeně. Opava nastřílela 11 branek Boskovicím, které odehrály předposlední venkovní utkání základní části. O průběhu utkání bylo prakticky rozhodnuto už po první třetině, která se Boskovicím vůbec nepovedla a Opava vedla 6:0. Naposledy Boskovice dostaly více než 10 branek před měsícem od Přerova. V posledním domácím utkání v pátek budou Boskovice hostit Jestřáby z Prostějova, základní část zakončí v Šumperku. Už teď je ale jisté, že si starší dorost zahraje v části o udržení...

16. kolo | pátek 21.11.2014, 17:30 | Zimní stadion Opava

HC Slezan Opava - HC Boskovice

Tresty: 5:9
Větší tresty: 1:0 - Tomáš Rubý (Opava) dvojitý osobní trest za nesportovní chování = osobní trest do konce utkání
Využití: 1:0 (trestné střílení)
Průběh utkání: 7:0, 7:1, 8:1, 8:2, 11:2, 11:3
Góly a asistence domácích: 2. Rubý (Adamczyk, Kupka), 4. Fedor (Dostal), 11. Cibulka (Kupka), 12. Fedor (Dlouhý), 16. Dostal (Klement, Fedor), 18. Dreliuš (Dohner), 23. Rubý (Dohner, Cygal), 26. Klement (Dostal, Cibulka), 41. Fedor
TS, 45. Cygal (Cibulka), 47. Klement (Fedor, Dostal)
Góly a asistence hostů: 25. Šmíd (Res), 27. Kryštof Hrubeš (Niklas Külzer), 60. Vyskočil

Záznam brankářů:
HC Slezan Opava - David Klein odchytal 30 minut a inkasoval 2 góly, Ondřej Vojkůvka odehrál 30 minut a dostal 1 gól
HC Boskovice - Martin Richter odchytal 12 minut a dostal 4 góly, Jan Külzer odehrál 48 minut a inkasoval 7 gólů
Rozhodčí: René Libiger - Jiří Jureček, Pavel Rychlý

HC Slezan Opava: Klein (30. Vojkůvka) - Kupka, Cibulka, Dreliuš, Dlouhý - Stoniš, Adamczyk, Klement "A", Cygal "C", Rýpar, Dohner, Fedor "A", Rubý, Dostal

Trenér: Miloslav Kukol

Vedoucí družstva: Karel Suchánek

HC Boskovice: Richter (12. Külzer J.) - Hořava, Šindelář, Procházka "C", Hejduk, Fabiánek "A" - Vyskočil, Külzer N. "A", Hrubeš M., Šmíd, Pospíšil, Res, Hrubeš K.

Trenér: Svatopluk Vařeka

Vedoucí družstva: David Hrubeš