Boskovice podlehly po těžkém boji Prostějovu

29.11.2014 | Stanislav Scheiner

Ani dnes se staršímu dorostu Boskovic nepodařilo získat alespoň bod za remízu a před závěrem základní části jsou dorostenci stále na nule. Avšak hra Boskovic vůbec nebyla špatná - hrál se vyrovnaný hokej se spoustou šancí na obou stranách. Starší dorost nejprve prohrával do 30. minuty pouze o jeden gól a pak držel 10 minut nerozhodný stav 1:1. Ten však nevydržel po špatném vstupu Boskovic do třetí třetiny, kdy 28 vteřin po prvním buly závěrečné třetiny znovu Jestřábi odskočili na rozdíl jedné branky. Domácí už pak v závěru utkání neměli příliš mnoho sil a inkasovali ještě jeden gól a prohráli tak slibně rozehraný zápas...

17. kolo | pátek 28.11.2014, 18:00 | Zimní stadion Boskovice

HC Boskovice - LHK Jestřábi Prostějov

Tresty: 6:5
Bez využití

Góly a asistence domácích: 30. Res (Borovička)
Góly a asistence hostů: 17. Vytásek (Skácel), 41. Nevřela (Vystavěl, Kutiš), 57. Skácel (Pavel)
Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3

Záznam brankářů:
HC Boskovice - Miroslav nečas odchytal celý zápas a dostal 3 góly
LHK Jestřábi Prostějov - Leoš Zapletal odehrál 60 minut a inkasoval 1 gól

Rozhodčí: Ladislav Netopil – Martin Šustr, Jan Vašíček

HC Boskovice: Nečas (Külzer J.) – Šindelář, Hejduk, Fabiánek "A", Hořava – Külzer N. "A", Hrubeš M., Procházka "C", Šmíd, Res, Borovička, Pospíšil, Vyskočil, Hrubeš K.

Trenér: Svatopluk Vařeka

Vedoucí družstva: Markus Külzer

LHK Jestřábi Prostějov: Zapletal (Rochla) – Chujac "A", Krejčí, Žilka, Kubík, Navrátil, Štěrba "A", Ondrýsek – Kutiš, Vytásek, Vystavěl "C", Ondroušek, Foltas, Hanáček, Nevřela, Lauryn, Skácel, Pavel

Trenér: Michal Tomiga