Starší dorost zakončil základní část prohrou

30.11.2014 | Stanislav Scheiner

Hráči Boskovic si v základní části Ligy staršího dorostu nepřipsali ani jednu výhru, tudíž mají na bodovém kontě nulu. Nasbírané body v základní části se přenášejí i do fáze o udržení. Starší dorost má na Valašské Meziříčí ztrátu 10 bodů. Nejlepší varianta, která se nabízí, aby se v lize Boskovice udržely, je taková, že dorost musí alespoň třikrát vyhrát za tři body a jednou vyhrát v prodloužení. Musíme však počítat s tím, že Valašské Meziříčí může ještě nějaké body získat. Pro Boskovice tak bude část o udržení velmi těžká...

18. kolo | neděle 30.11.2014, 12:15 | Zimní stadion Šumperk

HK Hokej Šumperk 2003 - HC Boskovice

Průběh utkání: 0:2, 5:2

Tresty: 3:5
Bez využití

Góly a asistence domácích: 19. Janků (Holínek, Moučka), 29. Janků (Holínek, Moučka), 35. Beier (Skopal), 37. Moučka (Uhlíř, Rutar), 39. Holínek
Góly a asistence hostů: 7. Vyskočil (Šmahel), 13. Šmíd (Vyskočil)

Záznam brankářů:
HK Hokej Šumperk 2003 - Tobias Urban odehrál celý zápas a dostal 2 góly
HC Boskovice - Jan Külzer odchytal 60 minut a inkasoval 5 gólů

Rozhodčí: Adam Kika - Josef Novotný, Marek Bubela

HK Hokej Šumperk 2003: Urban (Řezník) - Murla, Píska, Výmola, Rutar "A" - Beier, Hajšman, Janků, Skopal "C", Uhlíř, Holínek, Rozbroj "A", Maděra, Moučka, Adolf

Trenér: Ivan Alka Vedoucí družstva: Milan Dohnal

HC Boskovice: Külzer J. (Nečas) - Hejduk, Fabiánek "A", Hořava, Šindelář - Külzer N. "A", Malach, Borovička, Procházka "C", Šmíd, Pospíšil, Res, Vyskočil, Hrubeš K., Šmahel

Trenér: Svatopluk Vařeka

Vedoucí družstva: David Hrubeš