Letní hokejový kemp

Letní hokejový kemp je pořádán každoročně a určen pro všechny děti hokejového nadšení, bez ohledu na zkušenosti a dovednosti.

Pod dozorem zkušených trenérů a hráčů HC je zaměřen na techniku bruslení a přihrávek, vedení kotouče, střelbu na bránu a orientaci na ledě během hry. Denní režim je naplněn tréninky na ledě i na suchu, zábavnými sportovními aktivitami na hřišti, ale také protahovacími a posilovacími cviky a koordinací těla. Součástí jsou zdravé snídaně, vydatné obědy a pravidelný pitný režim. Při příznivém počasí vyrazí děti i se svými trenéry za zaslouženým osvěžením do místního plaveckého bazénu.

Hlavním cílem je zajistit mladým hráčům co nejkvalitnější celoroční přípravu, včetně letních prázdnin, a to zábavnou formou. Důraz se klade na skvělý tým mezi dětmi a na pozitivní emoce.

Informace k soutěžím 2021 / 2022

Nový náhled na nové sezóny in-line a ledního hokeje.

Videokonference JM ČSLH

Videokonference uskutečněná dne 18.3.2021 svolaná KVV JM ČSLH k otázkám Spádových oblastí, systému soutěží.

SPÁDOVÉ OBLASTI ČESKÉHO HOKEJE

Od sezony 2022/23 se v žákovských kategoriích bude hrát podle nového systému.

Rozhodnutí VV ČSLH

Naděje pro mládež

Hezké vánoce a šťastný noný rok

TÝDEN HOKEJE - KOMPLETNÍ INFO