Letní hokejový kemp

Letní hokejový kemp je pořádán každoročně a určen pro všechny děti hokejového nadšení, bez ohledu na zkušenosti a dovednosti.

Pod dozorem zkušených trenérů a hráčů HC je zaměřen na techniku bruslení a přihrávek, vedení kotouče, střelbu na bránu a orientaci na ledě během hry. Denní režim je naplněn tréninky na ledě i na suchu, zábavnými sportovními aktivitami na hřišti, ale také protahovacími a posilovacími cviky a koordinací těla. Součástí jsou zdravé snídaně, vydatné obědy a pravidelný pitný režim. Při příznivém počasí vyrazí děti i se svými trenéry za zaslouženým osvěžením do místního plaveckého bazénu.

Hlavním cílem je zajistit mladým hráčům co nejkvalitnější celoroční přípravu, včetně letních prázdnin, a to zábavnou formou. Důraz se klade na skvělý tým mezi dětmi a na pozitivní emoce.

Rozhodnutí VV ČSLH

Rozhodnutí VV ČSLH ve věci ukončení soutěží řízených a organizovaných ČSLH v sezóně 2020-2021

Naděje pro mládež

Naděje pro mládež i nižší soutěže. Svaz promýšlí, jak dohrát sezonu.

Hezké vánoce a šťastný noný rok

Klidné,zdravé vánoce a nový rok 2021.

TÝDEN HOKEJE - KOMPLETNÍ INFO

Trénink mimo hokejové mantinely

Zavřený zimní stadion

2. a 4. třídy ZUBR Blansko - HC Boskovice (přátelské utkání)