HC Boskovice slaví obrovský úspěch Jonáše Novotného!

04.11.2022 | Lenka Dvořáčková

S bronzovou medailí na krku se bude do Boskovic vracet Jonáš Novotný, juniorský reprezentant České republiky na mistrovství světa v inline hokeji World skate games Argentina v Buenos Aires.

Český tým zvítězil v boji o třetí příčku nad týmem Namibie 4:2 a čeští junioři tak potvrdili, že patří ke světové špičce.

Gratulujeme Jonáši Novotnému k tomuto obrovskému úspěchu a jsme pyšní, že tento odchovanec HC Boskovice bude i nadále působit v řadách boskovického hokejové klubu. Jonáš se tak zařadil mezi další úspěšné hráče HC Boskovice, kteří začínali s hokejem v našem městě. Připomeňme například velmi úspěšné reprezentanty Patrika a Davida Šebkovi.

Po svém příjezdu do ČR se Jonáš opět připojí k týmu mužů HC Boskovice a i vy ho tedy můžete vidět přímo v akci při některém ze zápasů krajské ligy na Zimním stadioně v Boskovicích.

Přijďte podpořit naše muže třeba už 12. 11. od 17 hodin při zápase s Uherským Hradištěm.

Jonáši, děkujeme za skvělou reprezantaci!

Vedení HC Boskovice