Redakce HC |

Boskovice ovládly sobotní derby v Blansku!

Skvělý výkon předvedli muži HC Boskovice v sobotu 28. 10. na ledě soupeře Dynamiters Blansko HK, když zvítězili 9:6 a toto vítězství je prozatím posunulo na 6. místo tabulky.

První branku vstřelil v 6. minutě kapitán Aleš Pelikán a hned v 8. minutě zaskóroval Adam Laurenčík a až do poloviny druhé třetiny naši muži zcela ovládli led a potvrdili to dalšími třemi brankami Apolenář, Pelikán a Szemmelroth. A přestože se soupeř v druhé polovině druhé třetiny jakoby probral, o vítězi ve třetí třetině nebylo pochyb. O další tři branky se postarali hráči Apolenář a Šmíd (hned dvakrát). V poslední minutě pak pro radost fanouškům z Boskovic a celému vedení HC Boskovice, které sledovalo zápas na tribuně, vstřelil poslední gól Roman Bednář. Také bychom chtěli vyzdvihnout skvělý výkon našeho gólmana Dana Bechného, který tým podržel v nejtěžších momentech zápasu.
Kromě velkého množství přesilových her dnes mohli diváci shlédnout vynikající výkony našich hráčů, kteří soupeře nejen přebruslili, ale také předvedli stále se zlepšující týmovou hru. Kromě skvělého pocitu z výhry si dva naši hráči odnesli také zranění, protože o hráčské potyčky nebyla, jako již tradičně při derby Blanska s Boskovicemi, nouze. Všem zraněným přejeme brzké uzdravení.
Děkujeme našim hráčům za super výkon a fanouškům za účast a hlasitou podporu!