Redakce HC |
In-linová sezona je u konce
O uplynulém víkendu odehráli naši sportovci poslední zápasy a v úterý si také naposledy zatrénovali.
Děkujeme hráčům, rodičům i všem, kteří nás podporují!
Užijte si léto a v srpnu se budeme těšit na tradiční hokejový kemp!
Sportu zdar a hokeji zvlášť!
HC Boskovice