2. Mistrovské utkání mužů HC Boskovice

28.09.2022 | redakce HC

Druhý ligový zápas, který sehráli hráči HC Boskovice 28. 9. s mužstvem Lvi Břeclav bohužel neskončil vítězstvím. Přestože zejména naši nejmladší hráči lítali jako na gumě a předváděli svoje hráčské dovednosti, na velké zkušenosti hostujícího týmu Břeclavi to nestačilo. I když v poslední třetině nám na chvilku svitla naděje, protože naši chlapi Břeclav potrápili, naši borci nakonec odešli s porážkou 3:6.
Není bez zajímavosti, že hráči Lvů Břeclav hrají v takřka stejném složení poslední čtyři roky a jedná se zejména o zkušené hráče. Ale my neházíme flintu do žita, naši borci se sehrávají a jejich zkušený trenér Svatopluk Vařeka jim dává pěkně do těla. Děkujeme všem hráčům za napínavý zápas a těšíme se na ty další.
V sobotu 1. 10. hrajeme v Blansku, tak nás přijeďte podpořit!
Sportu zdar a hokeji zvlášť!!!

2. kolo | středa 28.09.2022, 17:00

HC Boskovice - HC LVI Břeclav