4. Mistrovské utkání mužů HC Boskovice

12.10.2022 | redakce HC

Ve středu 12. 10. odehrál náš tým mužů utkání s HC Brumov Bylnice na domácí půdě. V první třetině naši hráči předvedli parádní hru a soupeři nasázeli poměrně rychle tři góly. Druhá třetina už však tak veselá nebyla, protože jsme na oplátku inkasovali dva kontaktní góly, což soupeře opět probudilo k životu. Přestože ke konci třetí třetiny naši hráči vytvořili na soupeře neuvěřitelný tlak, nepodařilo se proměnit žádnou z gólových šancí. Celý zápas tak skončil porážkou našeho týmu 4:5, což by na začátku zápasu málokdo čekal.
Příští zápas se bude konat 16:10 v Hodoníně, tam už tu smůlu snad prolomíme.
Další domácí zapas bude v sobotu 22.10.2022 od 17:00 hod. proti Kroměříži, tak přijďte fandit a podpořit náš tým.
Sportu zdar a hokeji zvlášť !!!

4. kolo | středa 12.10.2022, 18:00

HC Boskovice - HC Brumov-Bylnice