Starší dorost na druhou výhru v řadě nedosáhl

14.12.2014 | Stanislav Scheiner

Boskovice prohrály s Karvinou 2:5. Pro vývoj utkání byla podstatná druhá třetina, kterou Karviná vyhrála 4:1, v této třetině navíc Boskovice dostaly 3 góly z přesilových her Karviné. Nebýt těchto tří gólů v přesilových hrách, mohl by být stav utkání 2:2 a zápas by se třeba vyvíjel jinak.

4. kolo | neděle 14.12.2014, 17:00 | Zimní stadion Boskovice

HC Boskovice - SK Karviná

Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:5

Tresty: 12:3
Využití: 1:3

Góly a asistence domácích: 12. Šmahel (Vyskočil), 30. Malach (Hořava)
Góly a asistence hostů: 22. Nolč (Trnený, Hladil), 28. Dobrzynski,
29. Rzekanowski (Trnený), 40. Trnený (Rzekanowski), 42. Hladil (Trnený, Lenomár)

Záznam brankářů:
HC Boskovice - Jan Külzer odehrál 29 minut a dostal 3 góly, Miroslav Nečas odchytal 31 minut a inkasoval 2 branky
SK Karviná - Jakub Ovčaři odchytal celý zápas a dostal 2 góly

Rozhodčí: František Held - Marek Čelechovský, Josef Zapletal

HC Boskovice: Külzer J. (29. Nečas) - Procházka "C" (nedohrál kvůli zranění), Hejduk, Fabiánek "A", Hořava - Külzer N. "A", Hrubeš M., Šmíd, Šmahel, Pospíšil, Res, Malach, Vyskočil, Hrubeš K.

Trenér: Svatopluk Vařeka

Vedoucí družstva: David Hrubeš

SK Karviná: Ovčaři (Buszta) - Wojtyla, Nolč, Hladil, Trnený "A" - Kania, Dobrzynski "C", Lenomár, Matějík, Baron, Rzekanowski

Trenér: Jakub Zemánek