Muži HC Boskovice odehráli 18. 11. zápas proti Hokeji Uherský Ostroh

19.11.2023 | Redakce HC

Sobotní zápas HC Boskovice proti Hokeji Uherský Ostroh byl zahájen minutou ticha za nedávno zesnulého Petra Martinka, který byl dlouholetým pečovatelem o kvalitu ledu i zázemí hokejového stadionu Boskovice. Protože nás zpráva o jeho skonu velmi zasáhla, rozhodli jsme se touto formou uctít jeho památku.

I když první třetina se odehrávala v obranném pásmu soupeře, náš tým se nedokázal prosadit a inkasovali jsme smolné góly, na které jsme nedokázali patřičně odpovědět. Náš tým byl tento zápas lehce oslaben absencí ostřílených hráčů a navíc dva z našich mužů museli předčasně ze zápasu odstoupit kvůli znovu se ozývajícím zraněním. Zápas skončil výsledkem 3:11, přičemž o naše branky se postarali Šebek, Linka a Štrauch.
A přestože tento zápas nedopadl dobře, vidíme u našich hráčů velké pokroky v týmové hře a dle komentáře hlavního trenéra Uherského Ostrohu byli “naši mladíci velmi nebezpeční” (celý článek si můžete přečíst ZDE https://hokejostroh.cz/.../634-vysoke-vitezstvi-v...).
Doufáme, že i přes sobotní nepříznivý výsledek se s našimi fanoušky uvidíme opět příští týden v sobotu 25. 11. od 17 hodin na zápase pro HC Spartak Uherský Brod.