Muži zvítězili v zápase proti HC Brumov - Bylnice!

23.10.2023 | Redakce HC

Sobotním podvečerem pokračovalo další kolo krajské ligy mužů, kde na domácí půdě přivítali HC Boskovice tým HC Brumov-Bylnice.
První třetina sice skončila 0:0, ale v průběhu druhé a třetí třetiny už o branky nebyla nouze a o naše góly se postarali hráči Ošlejšek a Šmíd. Také se v průběhu druhé třetiny zranil náš výborný bek Jarda Řehák, který si odnesl tržnou ránu na nose a jel na šití do boskovické nemocnice. Vše spravilo šest stehů. Přejeme brzké uzdravení. V poslední třetině se dlouho našim hráčům podařilo udržet skóre 2:1 a i přes vyrovnání na 2:2 pak v infarktovém závěru rozhodla o vítězi branka Romana Bednáře.
Kluci, děkujeme!
Další zápas krajské ligy můžete shlédnout na Zimním stadioně v Blansku proti Dynamiters Blansko příští sobotu 28. 10. od 17 hodin, tak doražte podpořit náš tým!
Sportu zdar a hokeji zvlášť